Sestdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DA vējš 0.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-17
Informēs par SIA „Saltavots” plānotajām pakalpojumu izmaksu izmaiņām

7. jūnijā plkst. 12.00 kultūras centra „Siguldas devons” zālē „Digiti” notiks uzklausīšanas sanāksme par SIA „Saltavots” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu, kas apstiprināšanas gadījumā varētu stāties spēkā šī gada 1. septembrī.

Tikšanās laikā iedzīvotājiem būs iespēja iepazīties un izteikt viedokli par SIA „Saltavots” 15. aprīlī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu, kas paredz iespējamu ūdensapgādes pakalpojumu tarifa pieaugumu par 15,79% (1,10 eiro līdzšinējo 0,95 eiro vietā) un kanalizācijas pakalpojumu tarifa pieaugumu par 24,55% (1,37 eiro līdzšinējo 1,10 eiro vietā).

Uzklausīšanas sanāksmē piedalīsies Sabiedrisko pakalpojuma regulēšanas komisijas pārstāvji, kā arī SIA „Saltavots” darbinieki, kuri skaidros iesniegtā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projekta ekonomisko pamatojumu, kā arī atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija aicina interesentus savu dalību sanāksmē līdz 6. jūnijam pieteikt, zvanot pa tālruņa numuru 67097271 vai rakstot uz e-pasta adresi dace.burtniece@sprk.gov.lv.

SIA „Saltavots” iesniegtā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var aplūkot Sabiedrisko pakalpojuma regulēšanas komisijas tīmekļa vietnē.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020