Otrdiena, 4. augusts
Šodien sveicam: Romāns, Romualds, Romualda
Laika ziņas: Sigulda +14.9℃, ZA vējš 2.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-20
Notiks „S!-Skate” sacensību seriāla pirmais posms

Ceturtdien, 23. maijā, plkst. 18.30 (reģistrācija no plkst. 17.30) Fischer Slēpošanas centrā tiks dots starts „S!-Skate” skrituļslidošanas un rollerslēpošanas sacensību seriāla pirmajam posmam. Sacensību seriāls norisināsies trīs posmos. Otrais sacensību seriāla posms plānots 20. jūnijā, bet trešais – 29. augustā. „S!-Skate” sacensību seriāls jau kļuvis par tradīciju un pulcē gan mazus, gan lielus skrituļslidotājus un rollerslēpotājus.

Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš ir apguvis skrituļslidošanas un rollerslēpošanas iemaņas. Skrituļslidošanas open grupās dalībnieki startēs ar fitnesa klases slidām, kurām ir augstais slidzābaks. Kopumā sacensību dalībnieki startēs 30 grupās, ņemot vērā vecumu un meistarības līmeni.

Sacensību pirmajā posmā plānots brīvais starts ar kontrollaiku. Mazākie S-6 un S-8 grupas dalībnieki startēs plkst. 18.30, no V-6 un V-8 grupām plkst. 18.45 un skrituļos 10 minūtes 200 metru stadiona aplī. Rollerslēpotāji no SV-Open un SV-Open Junioru grupas startēs plkst. 18.30, bet visām pārējām skrituļslidošanas grupām būs brīvais starts sākot no plkst. 19.30 līdz 20.00.

Reģistrācija un sacensību nolikums pieejams šeit.

Reģistrējoties un apmaksājot sacensību dalības maksu tiešsaistē visiem sacensību posmiem, atlaide – līdz 30%. Siguldas novada iedzīvotāja ID karšu īpašniekiem dalībai sacensībās – 10% atlaide. Sacensību noslēgumā tiks organizēta loterija, līdz ar to vērtīgas balvas iegūs ne tikai labākie, bet arī veiksmīgākie sacensību dalībnieki.

Sacensību seriālu „S!-Skate” organizē sporta klubs Apex” sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību un Fischer Slēpošanas centru.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020