×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.9℃, DR vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-05-27
Aizvadīts atklātais čempionāts ugunsdzēsības lietišķajā sportā

Maijā Siguldas 1. pamatskolā aizvadītas Siguldas novada skolu sacensības ugunsdzēsības lietišķajā sportā, kurās piedalījās Siguldas Valsts ģimnāzijas, Siguldas pilsētas vidusskolas, Siguldas 1. pamatskolas un Allažu pamatskolas 7. un 8. klašu meiteņu un zēnu komandas. Kopumā sacensībās piedalījās vairāk nekā 200 dalībnieku, kuri sacentās piecās disciplīnās.

18 meiteņu un 17 puišu komandas savā starpā sacentās līnijas vilkšanā, ugunsdzēsēju spectērpa uzvilkšanā, hidrosūkņa manipulācijā un stafetē ar ugunsdzēšamo aparātu. Sacensību noslēgumā skolēni piedalījās erudīcijas testā, kur bija jāpārbauda savas zināšanas par brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrību un ugunsdrošību; visprecīzāk uz jautājumiem atbildēja Allažu pamatskolas 8. klašu meiteņu komanda.

Komandu rezultāti

7. klašu meiteņu konkurencē 1. vieta Siguldas pilsētas vidusskolas 7.a klasei, 2. vieta Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.b klasei, 3. vieta Siguldas pilsētas vidusskolas 7.b klasi. 7. klašu zēnu konkurencē 1. vieta Siguldas pilsētas vidusskolas 7.a klasi, 2. vieta Siguldas pilsētas vidusskolas 7.b klasei, 3. vieta Siguldas 1. pamatskolas 7.b klasei.

8. klašu meiteņu konkurencē 1. vieta Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.b klasei, 2. vieta Siguldas pilsētas vidusskolas 8.b klasi, 3. vieta Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.c klasei. 8. klašu zēnu konkurencē 1. vieta Siguldas pilsētas vidusskolas 8.a klasei, 2. vieta Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.b klasei, 3. vieta Siguldas 1. pamatskolas 8.b klasei.

Sacensības organizē Rīgas rajona Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība sadarbībā ar Siguldas Sporta skolu un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu. Sacensības tiek rīkotas ar mērķi popularizēt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbu, kā arī lai noskaidrotu ātrākos un labākos ugunsdzēsības sportā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi