Sestdiena, 26. septembris
Šodien sveicam: Gundars, Kurts, Knuts
Laika ziņas: Sigulda +20.2℃, DA vējš 6.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-05-27
Siguldieši startē Latvijas kausā triālā

25. maijā Ozolnieku novadā, Priežkalnos tika atklāta Latvijas kausa sezona bērnu triālā. „Siguldas Minimoto” klubu pārstāvēja septiņi jaunie talanti, kas startēja „Mini” klasēs bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem. Uz goda pjedestāla kāpa novadnieki Valters Seglenieks un Markuss Logins „Mini B” klasē un Karlīna Kuļikova un Renārs Starcevs „Mini C” klasē.

Spēcīgākajā „Mini A” klasē cīņā sešu jauno talantu konkurencē 4. vieta Ingusam Supem, kam vienāds sodu punktu skaits ar novadnieku Dāvidu Beinertu – abiem 18 soda punkti, tāpēc tiesneši skaitīja, kuram no braucējiem ir vairāk „nullīšu”, kas izšķīra 3. no 4. vietas. Labāks šoreiz bija Dāvids Beinerts.

„Mini B” klase „Siguldas Minimoto” debitēja Valters Seglenieks, kurš izcīnīja 2. vietu ar deviņiem soda punktiem, bet Markuss Logins ierindojās 3. vietā ar 13 soda punktiem. Šajā klasē kopā piedalījās astoņi dalībnieki.

„Mini C” klasē „Siguldas Minimoto” izdevās izcīnīt uzvaru. Karlīnai Kuļikovai ar 24 soda punktiem 1. vieta, 2. vietu ieguva siguldietis Renārs Starcevs ar 27 soda punktiem, kas ļāva abiem mazajiem novadniekiem kāpt uz goda pjedestāla, bet 5. vietā ierindojās novadnieks Matīss Cunskis ar 56 soda punktiem, savukārt 8. vieta Rūdolfam Ļeļam ar 68 punktiem.

Kopumā sacensībās startēja 55 dalībnieki. „Mini” klašu braucienos piedalījās 23 dalībnieki, pārstāvot Siguldu, Grobiņu, Rīgu, Jelgavu, Ozolniekus un Igauniju. Bērnu klases visplašāk bija pārstāvētas tieši no Siguldas.

Sacensību rezultāti pieejami šeit.

Nākamās sacensības, kurās plāno piedalīties „Siguldas Minimoto” paredzētas 1. jūnijā, Keilā (Igaunijā), kur notiks „Baltijas Minikauss” bērnu triālā ar elektro motocikliem.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi