Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 29. novembris
Šodien sveicam: Ignats, Virgīnija
Laika ziņas: Sigulda -3.1℃, Z vējš 6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-05-31
Sākoties skolēnu vasaras brīvlaikam, aicina pievērst uzmanību bērnu drošībai un ceļu satiksmes noteikumiem

Siguldas novada Pašvaldības policija, sākoties skolēnu vasaras brīvlaikam aicina vecākus ar bērniem pārrunāt ceļu satiksmes noteikumus, ugunsdrošības un drošības uz ūdens pamatprincipus, kā arī izskaidrot, kā rīkoties gadījumos, ja radies apdraudējums bērnu vai viņu draugu drošībai un veselībai, kādos gadījumos un kur meklēt palīdzību.

Tāpat īpaši uzmanīgus Pašvaldības policija aicina būt autobraucējus, kuriem policijas darbinieki atgādina, ka daudzviet pilsētā uzstādītas ātrumu ierobežojošās ceļa zīmes, kas nosaka, ka braukšanas ātrums ir 30 kilometri stundā, kā arī ceļa zīmes „Dzīvojamā zona”, kuru darbības zonā braukšanas atļautais ātrums ir 20 kilometri stundā. Pašvaldības speciālisti, turpinot rūpēties par kājāmgājēju un velosipēdistu drošību, vēl vairākās vietās jūnijā uzstādīs ātrumu ierobežojošās ceļa zīmes.

Savukārt bērniem un jauniešiem Pašvaldības policijas darbinieki atgādina, ka pilsētā jāpārvietojas pa ietvēm, bet ar velosipēdu – pa veloceliņiem, un vienmēr pirms gājēju ietvju šķērsošanas ir jāpārliecinās par drošību. Tiem, kas vēlas vasaru aizvadīt aizraujoši pie ūdenstilpēm, pieejama labiekārtota pludmale, kurā apmeklētāju drošību uzrauga kārtībnieki – glābēji, pie Gaujas.

Atgādinām, ka skolēnu vasaras brīvlaikā Siguldas novada Jaunrades centrs aicina apmeklēt jaunākā skolas vecuma bērnu centru „Ideju namiņš”, keramikas pulciņa, rotu gatavošanas pulciņa, „Break dance” un dronu skolas nodarbības, kā arī praktiskās elektronikas vasaras nodarbības. Savukārt jauniešu iniciatīvu centrs „Mērķis” aicina jauniešus piedalīties improvizācijas teātra mācību festivālā, „GoBeyond” Jauno līderu programmā, skeitborda treniņos un e-sporta spēļu stratēģiju nodarbībās. Plašāka informācija par brīvā laika pavadīšanas iespējām vasarā pieejama šeit

Gadījumos, ja bērni ir nokļuvuši nelaimē, visu diennakti ir iespējams sazināties ar Pašvaldības policiju, zvanot uz tālruņa numuru 26160288, bet gadījumos, ja ir nepieciešama ugunsdzēsēju, mediķu vai policijas palīdzība, jāzvana uz tālruni 112.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Novembris 2021