Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +11.5℃, R vējš 4.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-06-04
Notiks minifutbola turnīrs

Sestdien, 8. jūnijā, plkst. 10.00 Depo sporta laukumā, Depo ielā 3, notiks futbola kluba „Sigulda” organizēts minifutbola turnīrs.

Turnīrā piedalīsies komandas no Siguldas un citām pilsētām, kuras tiks izlozētas vairākās apakšgrupās atkarībā no komandu skaita. Turnīrs norisināsies uz diviem dabīgā zālāja minifutbola laukumiem, laukumā esot sešiem spēlētājiem un vārtsargam. Spēles ilgums ir atkarīgs no komandu skaita. Spēles tiesās Latvijas Futbola federācijas nozīmēti tiesneši. Prognozētais komandu skaits ir no 8 līdz 12 komandām.

Pieteikties turnīram iespējams līdz 6. jūnijam, rakstot ziņu brīvā formā šeit vai zvanot uz tālruņa numuru 26673208.

 

Sacensību programma:

  • plkst. 9.30–10.00 draudzības spēle futbola klubs „Sigulda” U-8 – futbola klubs „Valor Ropaži” U-8;
  • plkst. 10.00–15.00 apakšgrupu spēles;
  • plkst. 15.30–16.00 pusfināli;
  • plkst. 16.30–17.00 spēle par 3. vietu un fināls;
  • plkst. 17.00 apbalvošana.

Sacensības tiek organizētas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi