Otrdiena, 29. septembris
Šodien sveicam: Miķelis, Mikus, Miks, Mihails
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, ZA vējš 1.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-06-07
Aicina pieteikties bezmaksas mācībām velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai

Siguldas novada Pašvaldības policija līdz 17. jūnijam aicina novada iedzīvotājus pieteikties bezmaksas mācībām velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai. Mācības notiks 18., 19. un 20. jūnijā Laurenču sākumskolā Puķu ielā 2, savukārt eksāmens notiks 21. jūnijā. 

Apmācībām var pieteikties Siguldas novada iedzīvotāji vecumā no 10 gadiem, kuri vēlas pārvietoties ar velosipēdu pareizi un droši. Nodarbības vadīs Pašvaldības policijas darbinieki, un tās notiks trīs dienas, nodarbības ilgums – 40 minūtes. Ceturtajā dienā kursu dalībnieki kārtos eksāmenu, kuru pieņems Ceļu satiksmes drošības direkcijas pārstāvji. Eksāmens sastāv no testa ar 10 teorētiskajiem jautājumiem, un tajā nedrīkst pieļaut vairāk par divām kļūdām. 

Velovadītāja bezmaksas kursiem var pieteikties Siguldas novada Pašvaldības policijā Ausekļa ielā 6, līdzi ņemot pasi, personas apliecību vai dzimšanas apliecības kopiju un 3x4 cm izmēra foto. Nodarbības tiek organizētas ne vairāk kā 24 cilvēku grupā. Informācija par nodarbību un eksāmenu laiku tiks precizēta, nokomplektējot dalībnieku grupu.

Siguldas novada Pašvaldības policija bezmaksas mācības velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai organizē jau kopš 2011. gada. Velo apmācības kursos, ko Pašvaldības policija organizēja maijā, velosipēda vadītāja apliecību ieguvuši 125 riteņbraucēji. 

Papildu informācija par plānotajām mācībām pieejama, zvanot uz tālruņa numuru 67972008 vai rakstot uz e-pasta adresi policija@sigulda.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi