Svētdiena, 31. maijs
Šodien sveicam: Alīda, Jūsma
Laika ziņas: Sigulda +16.3℃, ZA vējš 6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-06-18
Nākamajā gadā pilsētas svētki notiks Siguldas pils kvartāla teritorijā un pilsdrupu estrādē

Lai novērtētu svētku norisi, plānotu pārmaiņas, kā arī uzlabojumus nākotnē, Siguldas novada pašvaldība aicināja piedalīties aptaujā un izteikt viedokli par aizvadīto pilsētas svētku norisi. Paldies ikvienam no 233 dalībniekiem, kurš piedalījās aptaujā par Mīlētākās pilsētas svētku norisi.

Ņemot vērā iedzīvotāju un pilsētas viesu sniegtos ierosinājumus, pieņemts lēmums, ka pilsētas svētki nākamajā gadā norisināsies no 29. līdz 31. maijam Siguldas pils kvartāla teritorijā un pilsdrupu estrādē.

Tiks izskatīta iespēja svētku laikā realizēt arī citus ierosinājumus – plānots paplašināt dažāda vecuma bērniem pieejamo svētku aktivitāšu programmu, kā arī aicināt svētkos piedalīties māksliniekus, kas ir saistoši dažādu paaudžu apmeklētājiem. Tāpat kopā ar Pašvaldības policiju tiks pievērsta pastiprināta uzmanība kārtības nodrošināšanai. Tiks rasts risinājums norēķiniem ar maksājumu kartēm visos restorānos ēdināšanas zonā, kā arī domāts par to, lai svētku laikā atskaņotās mūzikas skaļums būtu baudāms un samērīgs.

Nākamā gada svētkos tiks saglabātas arī apmeklētāju iemīļotās svētku tradīcijas – gaisa balonu lidojumi, gaismošanās un degļu šovi, svētku gājiens, kā arī brīvdabas koncerti un balle.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031