Sestdiena, 30. maijs
Šodien sveicam: Vitolds, Lolita, Letīcija
Laika ziņas: Sigulda +16.8℃, ZA vējš 6.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-06-28
Jūlijā Siguldā uzstāsies poproka māksliniece LP un pašmāju mūziķis Ozols

Pasaules tūres ietvaros otrdien, 2. jūlijā, gleznainajā Siguldas pilsdrupu estrādē uzstāsies pasaulslavenā indī un poproka māksliniece LP (Laura Pergolici), savukārt 6. jūlijā ar jubilejas koncertu Siguldiešus un viesus pārsteigs mūziķis Ozols.

Uz abiem koncertiem biļetes nopērkamas „Biļešu serviss” kasēs. Biļetes cena uz LP jeb Lauras Pergolici koncertu – no 49 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, savukārt uz Ozola koncertu – 16 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide divu biļešu iegādei.

Laura Pergolici uz skatuves kāps otrdien, 2. jūlijā, plkst. 20.00. Zināms, ka ukuleles spēlēšana un svilpošana, kas trāpīgi papildina kompozīcijas, kļuvusi par dziedātājas firmas zīmi. Lauras Pergolici pašas sacerētais megahits „Lost On You”, kuram radītais klips „YouTube” vietnē ir skatīts vairāk nekā 250 miljonus reižu, ir atnesis dziedātājai vispasaules atpazīstamu. Šobrīd mūziķe savu dziesmu kontu papildinājusi ar nu jau piekto pilnapjoma albumu „Heart To Mouth”; koncertprogrammā papildus jau labi pazīstamajiem hitiem izskanēs arī jaunie „Girls Go Wild”, „Shaken”, „Special” un „Recovery”.

Savukārt sestdien, 6. jūlijā, plkst. 19.00 Siguldas pilsdrupu estrādē notiks mūziķa Ozola jubilejas koncerts, kura ietvaros plānota mūziķa daiļrades retrospekcija. Koncertu papildinās arī viesmākslinieki – dīdžeji un mūziķi no Eiropas un Latvijas – „Latgalīšu reps”, Rick Feds, Emil, Niklāvz, Turntabalist Latvia, Dii & Krii, Soraya.

Ieeja pasākuma teritorijā – Siguldas pils kompleksā – tiks atvērta stundu pirms katra koncerta.

Koncertu apmeklētāji automašīnas aicināti novietot:

  • Pils ielas un Krišjāņa Barona ielas krustojuma stāvlaukumā;
  • zāliena teritorijā gar Krišjāņa Barona ielu;
  • zāliena teritorijā gar Līvkalna ielu;
  • stāvlaukumā pie pašvaldības Pakalpojumu centra (Raiņa ielā 3);
  • stāvlaukumā pie gaisa trošu ceļa vagoniņa stacijas (Jāņa Poruka ielā 14);
  • zāliena teritorijā pie panorāmas rata Svētku laukumā;
  • stāvlaukumā pie Siguldas Sporta centra (Ata Kronvalda ielā 7);
  • zāliena teritorijā Skolas ielā 1.

Citviet automašīnu apstāšanās un stāvēšana atļauta atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031