Sestdiena, 19. septembris
Šodien sveicam: Verners, Muntis
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZR vējš 5.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-08-06
Aicina bez maksas nodot mājsaimniecībā uzkrātos bojātos augļus un dārzeņus

Siguldas pilsētas SIA „Jumis” līdz 31. oktobrim aicina izmantot iespēju bez maksas nodot mājsaimniecībā uzkrātos bojātos augļus un dārzeņus šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā „Zemdegas” vai sagatavot tos savākšanai no sava īpašuma, ievietojot speciāli tam paredzētos maisos. 

 

 

 

 

Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā „Zemdegas” nodot bojātos augļus un dārzeņus iespējams:

  • otrdienās no plkst. 12.00 līdz 17.00;
  • trešdienās no plkst. 15.00 līdz 19.00;
  • ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00;
  • sestdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00.

Savukārt tie iedzīvotāji, kuriem nav iespējas savā piemājas teritorijā atsevišķi uzglabāt kompostu – augļus un dārzeņus, kā arī zāli un lapas, aicināti tos ievietot īpaši marķētos 120 litru vai 1m3 maisos, kurus iespējams iegādāties Siguldas pilsētas SIA „Jumis” klientu apkalpošanas centrā, Rūdolfa Blaumaņa ielā 10, vai šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā „Zemdegas”.

Pilno maisu izvešanu no piemājas teritorijas var pieteikt iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 26112288 vai rakstot uz e-pasta adresi info@jumis.lv. Savukārt atkritumu maisu savākšanas dienā iedzīvotāji aicināti tos novietot pie vārtiem, ārpus žoga, tālākai nogādāšanai uz atkritumu poligonu SIA „Getliņi EKO”. Plašāka informācija par zaļo atkritumu nodošanu, kā arī citiem ar vides apsaimniekošanu saistītiem jautājumiem pieejama Siguldas pilsētas SIA „Jumis” klientu apkalpošanas centrā un www.jumis.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi