Otrdiena, 18. februāris
Šodien sveicam: Kora, Kintija
Laika ziņas: Sigulda +4.9℃, DR vējš 7.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-08-09
Uzsāks autoceļa A2 un Pulkveža Brieža ielas krustojuma pārbūvi; tiks ierobežota transportlīdzekļu kustība

Tuvāko dienu laikā tiks uzsākta valsts galvenā autoceļa A2 un Pulkveža Brieža ielas krustojuma pārbūve, iekļaujot ceļa posmu no Saules ielas līdz Ventas ielai. Būvdarbu laikā tiks ieviesti būtiski satiksmes ierobežojumi, kas saglabāsies līdz pārbūves darbu beigām.

No šā gada 12. augusta pārbūves teritorijā un tās tuvumā tiks uzstādīti brīdinājuma plakāti un ceļa zīmes par būvdarbu veikšanu un ierobežojumiem ceļu satiksmē. Siguldas novada pašvaldība aicina satiksmes dalībniekus laikus iepazīties ar satiksmes organizācijas shēmu un izvēlēties piemērotāko remontdarbu zonas apbraucamo ceļu. 

Valsts galvenā autoceļa A2 un Pulkveža Brieža ielas krustojuma pārbūves kopējās izmaksas ir vairāk nekā 530 tūkstoši eiro, un būvdarbus veiks iepirkuma konkursā uzvarējusī AS „A.C.B”. Saskaņā ar līgumu darbi jāpaveic šī gada būvniecības sezonas laikā.

Jau ziņots, ka valsts galvenā autoceļa A2 un Pulkveža Brieža ielas krustojuma un pieguļošo ielu pārbūve notiek četrās kārtās. Projekta 1. kārtā tiek izbūvēta Mazās Saules iela un attīstīta tai blakus esošā teritorija, ko veic SIA „Tirdzniecības nams A2” uz apbūves tiesību līguma pamata. 2. kārtā tiks pārbūvēts posms no Saules ielas līdz Ventas ielai, paredzot divu braukšanas joslu vietā izbūvēt trīs, vienlaikus ielu malās izbūvējot gājēju un velo ceļus. 3. pārbūves kārtā plānots izbūvēt jaunu rotācijas apli Ventas ielas un Allažu ceļa krustojumā, savukārt 4. kārtā – plānots veikt Saules un Priežu ielas pārbūvi.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Ādolfs Nāks
- 2019-08-22 10:29

Būtu labi atsevišķi josla pagriezienam pa labi uz Rīgu ar zaļo bultiņu pie sarkanā kā daudzviet Lietuvā.

Atbilde: Ādolfs Nāks
Aleksejs Mjaliks
- 2019-08-27 17:57

No nākamā gada Lietuvā zaļās bultiņas tiks likvidētas.
Un izbraukšana pie sarkanā uz šosejas ar intensīvu satiksmi jebkurā gadījumā neskan kā laba ideja.

Didzis Brīvkalns
- 2019-08-14 15:54

Pēc Circle\'s uzrašanās, ir vēl grūtāk izbraukt no Šokolādes. Jo tur satiekas 4 plūsmas - Pulkveža Brieža (abos virzienos), pašas Šokolādes un Circle\'s braucēji. Tuvojoties zelta rudenim, plūsmas tikai palielināsies. Un nav arī pārliecības, vai fakts, ka Circles un Šokolādes izbrauktuves, atrodoties viena otrai pretī, atbilst visiem normatīvajiem aktiem. Saredzu šeit nāktonē arvien vairāk problēmu.
Ceru, ka šīs būvniecības ietvaros jau ir padomāts arī par šo.

Atbilde: Didzis Brīvkalns
Administrācija
- 2019-08-15 08:41

Labdien!

Valsts galvenā autoceļa A2 un Pulkveža Brieža ielas krustojuma pārbūves 2. kārtā prioritāri risinās iepriekšminētā krustojuma caurlaides spējas, izbūvējot papildu joslas iebraukšanai/izbraukšanai no pilsētas. Satiksmes dalībnieku ērtībām no tirdzniecības centra „Šokolāde” var izbraukt ne tikai virzienā uz Pulkveža Brieža ielu, bet arī virzienā uz Gāles ielu. Aicinām iedzīvotājus satiksmes ierobežojumu laikā būt saprotošiem, jo pēc pārbūves darbu beigām jaunais risinājums būs visiem ceļu satiksmes dalībniekiem ērtāks, nekā tas ir pašreiz.

Atbilde: Didzis Brīvkalns
Administrācija
- 2019-08-15 08:43

Būvdarbi notiek saskaņā ar noteiktajām prasībām. Plašāku informāciju par šo projektu Jūs varat aplūkot šeit: https://www.sigulda.lv/public/lat/pasvaldiba/iepirkumi1/6/2/, izvēloties projektu „Autoceļa A2 un Pulkveža Brieža ielas krustojuma un piegulošo ielu pārbūve Siguldā, Siguldas novadā 2. kārtas „Pulkveža Brieža ielas pārbūve posmā no Saules ielas līdz Ventas ielai””

Pasākumi