Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda -7.2℃, D vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-08-14
Aicina uz sarunu soliņu par tēmu „Brīvība, kas vieno un iedvesmo”

Pirmo reizi Siguldā 23. augustā plkst. 17.30, atzīmējot akcijas „Baltijas ceļš” trīsdesmito gadadienu, kas atgādina par 1989. gada 23. augustu, norisināsies sarunu soliņa aktivitāte, kura viesi dalīsies savā brīvības stāstā, stāstot par saviem izaicinājumiem un uzvarām, par izturību, prieku, uzdrīkstēšanos, drosmi un atbildību.

Savos stāstos dalīsies:

Juris Dudko, uzņēmējs, viesnīcas „Sigulda” un SPA viesnīcas „Ezeri” īpašnieks, toreiz Baltijas ceļā stāvēja, turot rokās Latvijas sarkanbaltsarkano karogu un alka pārmaiņas, kas atjaunotu ticību taisnīgumam un valstij.

Ilze Šulte, ikdienā vada Siguldas novada Jaunrades centru un ir piedalījusies visos nevardarbības aktos cīņā par neatkarīgu un tiesisku valsti. Ilzei ir savs brīvības stāsts un ne viens vien.

Ligija Zariņa, zaļās, gardās darbnīcas „Rūtas grozs” īpašniece, ir arī vairāku grāmatu autore. Cilvēks, kura bilancē ir vairāki nozīmīgi ceļi, tostarp svētā Jēkaba ceļš Spānijā. Par sevi teic – es pati esmu ceļš un aizvien esmu ceļā.

Zane Eniņa, blogere, pasaules apceļotāja no Inčukalna savu kopš bērnības loloto sapni ir piepildījusi – ceļo, gūstot piesātinājumu un gandarījumu. No abām viņai tuvajām nodarbēm – ceļošanas un rakstīšanas – pēdējai piemīt spēcīgāka degsme un aizrautība, tāpēc Zane raksta un dalās ar to, kas viņai svarīgs.

Armands Nodievs, Siguldas aicinājumam pievienoties Baltijas ceļa svinībām atsaucās ar savu balto, 35 gadus veiksmīgi kalpojušo VAZ 2106. Viņš labi atceras patriotisko kopības sajūtu, pirms 30 gadiem ar ģimeni stāvot Baltijas ceļā starp Cēsīm un Liepu. Arī toreiz uz visas tautas kopā sanākšanu bija atbraucis ar žiguli, kurš arī šodien Armandam nav vienkārši pārvietošanās līdzeklis, tā ir automašīna, kurai ir dvēsele, tā priecē sirdi, dod iespēju būt kopā ar ļoti daudziem līdzīgi domājošiem cilvēkiem un atsauc atmiņā jaunību, kad žigulītis bija dzīves neatņemama sastāvdaļa.

Kārlis Bergs, dažiem zināms kā azartisks „Vizbulītes” dejotājs, nu sevi piesaka kā video režisoru, kurš paviesojies vairāk nekā 50 valstīs. „Vizbulīte”, volejbols, brīvais laiks, darbs – tie ir bijuši galvenie ceļošanas iemesli. Vai tas būtu iespējams ja nebūtu atgūta valstiskā neatkarība?

Sarunu soliņš jeb LAVKA ir ļoti iecienīta pasākumu forma Latgalē, īpaši Daugavpilī jau no 2016.gada. Aizgūto ideju no kolēģiem plānots turpmāk attīstīt arī Siguldā. Biedrības „D-JUNO” organizētais sarunu cikls uz soliņa ir veltīts dažādām tēmām, par kurām neformālā gaisotnē aicinātie viesi dalās savā pieredzē. Pieredze aizvesta arī uz Poliju un īstenota simtgades gadā Varšavā tieši ar šādu pašu nosaukumu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi