Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +12.4℃, R vējš 1.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-08-15
Noslēgusies Jauniešu iniciatīvu projektu iesniegumu izvērtēšana

Siguldas novada pašvaldība izvērtējusi Jauniešu iniciatīvu projektu iesniegumus Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 „Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” ietvaros. Konkursam projektu iesniegumus bija sagatavojušas sešas jaunatnes organizācijas. Viena projekta apmērs ir 4600 eiro, projektu iesniegumu atlases rezultātā tika atbalstīti trīs projekta iesniegumi:

1. biedrības „Siguldas alternatīvā izglītība” projekts „Izaugsme caur mākslu”;

2. biedrības „Līdzdalības platforma” projekts „Foruma teātra darbnīca skolēniem „Kā reaģēt un konfliktiem un tiranizēšanu””;

3. biedrības „Piedzīvojuma gars” projekts „Stipra klase – stipri jaunieši”.

Siguldas novada pašvaldība pateicas visiem projektu iesniedzējiem. Ar konkursa uzvarētājiem tuvākajā laikā par līgumu slēgšanu sazināsies projektu koordinators.

Jau ziņots, ka Jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss tiek rīkots ar mērķi, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības. Projekti ir vērsti uz priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas izglītojamo motivācijas palielināšanu turpināt izglītību un viņu aktīvas līdzdalības veicināšanu ikdienas dzīvē. Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursus rīko projektā „Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” iesaistītās pašvaldības. Patlaban Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotajā projektā „Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” ir iesaistījušās un atbalstu saņem trīs Siguldas novada izglītības iestādes – Mores pamatskola, Allažu pamatskola un Siguldas pilsētas vidusskola.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020