×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +1.8℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-08-15
Noslēgusies Jauniešu iniciatīvu projektu iesniegumu izvērtēšana

Siguldas novada pašvaldība izvērtējusi Jauniešu iniciatīvu projektu iesniegumus Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 „Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” ietvaros. Konkursam projektu iesniegumus bija sagatavojušas sešas jaunatnes organizācijas. Viena projekta apmērs ir 4600 eiro, projektu iesniegumu atlases rezultātā tika atbalstīti trīs projekta iesniegumi:

1. biedrības „Siguldas alternatīvā izglītība” projekts „Izaugsme caur mākslu”;

2. biedrības „Līdzdalības platforma” projekts „Foruma teātra darbnīca skolēniem „Kā reaģēt un konfliktiem un tiranizēšanu””;

3. biedrības „Piedzīvojuma gars” projekts „Stipra klase – stipri jaunieši”.

Siguldas novada pašvaldība pateicas visiem projektu iesniedzējiem. Ar konkursa uzvarētājiem tuvākajā laikā par līgumu slēgšanu sazināsies projektu koordinators.

Jau ziņots, ka Jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss tiek rīkots ar mērķi, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības. Projekti ir vērsti uz priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas izglītojamo motivācijas palielināšanu turpināt izglītību un viņu aktīvas līdzdalības veicināšanu ikdienas dzīvē. Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursus rīko projektā „Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” iesaistītās pašvaldības. Patlaban Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotajā projektā „Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” ir iesaistījušās un atbalstu saņem trīs Siguldas novada izglītības iestādes – Mores pamatskola, Allažu pamatskola un Siguldas pilsētas vidusskola.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi