Piektdiena, 29. maijs
Šodien sveicam: Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Laika ziņas: Sigulda +14.3℃, Z vējš 3.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-08-19
Aicina pieteikties „Open stage” pasākumam

2. septembrī plkst. 18.00 jau otro gadu Siguldā, Raiņa parkā notiks „Open stage” jeb „Atvērtās skatuves” pasākums, ko organizē jauniešu iniciatīvu centrs „Mērķis” un Siguldas novada Jaunrades centrs.

„Open stage” pasākumam interesenti aicināti pieteikties elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu līdz 23. augustam. Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, kontakttālrunis, īss savas performances apraksts un tās ilgums. Pieteikuma anketa „Open stage” pieejama šeit.

Pasākuma mērķis ir iedrošināt un sniegt iespēju Siguldas novada jauniešiem parādīt savus talantus, prasmes un aizraušanos, kā arī iedvesmot citus nebaidīties iet uz savu mērķi un kļūt arvien labākiem un aizrautīgākiem. Vakara turpinājumā norisināsies ballīte ar grupas „Singapūras Satīns” koncertu un DJ Edgaru Berci. Dalībniekiem būs iespēja saņemt Siguldas uzņēmumu sagādātās dāvanas.

Dalība pasākumā – bez maksas.

 

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031