Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +10.5℃, ZA vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-08-26
Notiks „S!-Skate” sacensību seriāla noslēdzošais posms

Ceturtdien, 29. augustā, plkst. 18.30 Fischer Slēpošanas centrā notiks „S!-Skate” skrituļslidošanas un rollerslēpošanas seriāla trešais un noslēdzošais posms, kurā tiks noskaidroti šīs sezonas kopvērtējuma uzvarētāji, kā arī sadalīti „S!-Skate” kausi katrā no 30 vecuma grupām.

Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš ir apguvis skrituļslidošanas un rollerslēpošanas iemaņas. Skrituļslidošanas Open grupās dalībnieki startēs ar fitnesa klases slidām, kurām ir augstais slidzābaks. Kopumā sacensību dalībnieki startēs 30 grupās, ņemot vērā vecumu un meistarības līmeni.

Trešajā sacensību seriāla posmā plānots intervāla starts ar distanci pretējā trases virzienā. Paši mazākie sacensību dalībnieki SV-6 un SV-8 grupās startēs no plkst. 18.30 līdz 18.45, pārējām grupām starta laiks ir no plkst. 18.45 līdz 19.30. Trešajā posmā tiks apbalvoti otrā posma absolūti ātrākā apļa laika uzrādītāji vīriešiem un sievietēm pa 200 metru apli un 1,2 kilometru apli, saņemot īpašas balvas no sacensību atbalstītājiem.

SV-6 grupām būs jāveic četri 200 metru apļi, SV-8 grupām astoņi 200 metru apļi. Pārējām grupām būs jāveic 1,2 kilometru apļu distance: SV-10 grupām viens aplis, SV-12, SV-12 Open, SV-14, SV-14 Open divi apļi, SV-16, SV-16 Open, rollerslēpošana SV-Open juniori trīs apļi, SV-juniori, SV-elite, SV-40, SV-Open četri apļi, savukārt rollerslēpošana SV-Open pieci apļi.

Reģistrācija un sacensību nolikums pieejams šeit. https://bit.ly/30Qufhv

Reģistrējoties un apmaksājot sacensību dalības maksu tiešsaistē līdz 28. augusta plkst. 17.00, dalībnieks iegūs atlaidi dalības maksai. Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem dalībai sacensībās – 10% atlaide. Sacensību noslēgumā tiks organizēta loterija, līdz ar to vērtīgas balvas iegūs ne tikai labākie, bet arī veiksmīgākie sacensību dalībnieki.

 

Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi