×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.9℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-08-27
Siguldas jaunie moto triālisti piedalās sacensībās Grobiņā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Grobiņā norisinājās Latvijas kausa 3. un 4. sacensību posms bērnu triālā, kurā Siguldu pārstāvēja 13 jaunie dalībnieki, startējot „Mini” klasēs bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem. Šoreiz ļoti veiksmīgi starti, jo siguldiešiem un novadnieku pārstāvētajiem klubiem „Minimoto” un „LRK” izdevās iegūt vietas uz pilnībā visu goda pjedestālu abās dienās.

Uz goda pjedestāla sestdien kāpa: novadnieki Lote Kurpniece (1. vieta), Dāvids Beinerts (2. vieta) un Inguss Supe (3. vieta) „Mini A” klasē. Alberts Beinerts (1. vieta), Valters Seglenieks (2. vieta) un Markuss Logins (3. vieta) „Mini B” klasē. Karlīna Kuļikova (1. vieta), Sofija Beinerte (2. vieta), Renārs Starcevs (3. vieta) „Mini C” klasē.

Uz goda pjedestāla svētdien kāpa novadnieki: Lote Kurpniece (1. vieta), Inguss Supe (2. vieta) un Dāvids Beinerts (3. vieta) „Mini A” klasē. Alberts Beinerts (1. vieta), Valters Seglenieks (2. vieta) un Markuss Logins (3. vieta) „Mini B” klasē. Patrīcija Klēbaha (1. vieta), Renārs Starcevs (2. vieta) un Karlīna Kuļikova (3. vieta) „Mini C” klasē. Sacensību rezultāti pieejami šeit.

Siguldu sacensībās pārstāvēja arī Mārtiņš Dubavs, Rūdolfs Ļeļs un Dāvis Grāvītis. Kopumā sacensībās startēja 20 dalībnieki „Mini” klasēs, pārstāvot Siguldu, Grobiņu, Rīgu, Jelgavu, Ozolniekus un Igauniju. Bērnu klases bija viskuplāk pārstāvētas tieši no Siguldas.

Nākamās sacensības notiks jau šajā nedēļas nogalē, 31.augustā – „WILD KIDS” Baltijas Minikauss triālā 4. posms Siguldā.

Informāciju sagatavoja:
„Siguldas Minimoto” treneris
Kaspars Kuļikovs

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi