Piektdiena, 29. maijs
Šodien sveicam: Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Laika ziņas: Sigulda +12.3℃, Z vējš 2.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-09-02
Sākoties asfaltseguma virskārtas atjaunošanas darbiem, plānoti satiksmes ierobežojumi

Jau ziņots, ka Pulkveža Brieža ielā no Rūdolfa Blaumaņa ielas līdz Pūpolu ielai un no Rūdolfa Blaumaņa ielas līdz Gāles ielai, kā arī Rūdolfa Blaumaņa ielā un Strēlnieku ielā posmā no Vainagu ielas līdz Rūdolfa Blaumaņa ielai šajā ceļu būvniecības sezonā tiks veikti asfaltseguma virskārtas atjaunošanas darbi.

Minēto ielu posmos ir veikti ielas trases un tās elementu uzmērīšanas un norobežošanas darbi, un sākot ar 3. septembri pakāpeniski tiks veikti ielas virskārtas atjaunošanas darbi. Minēto darbu laikā ir plānots slēgt satiksmi, tādējādi autobraucēji un iedzīvotāji tiek aicināti sekot līdzi situācijai uz ceļa un izvēlēties izdevīgāko apbraucamo ceļu pēc satiksmes organizācijas shēmas.

Ielu remontdarbu tuvumā ir uzstādītas zīmēs par ielas remontdarbu veikšanu, kā arī brīdī, kad ielu posmi būs īslaicīgi slēgti, satiksmes regulētājs sniegs norādes par to, kā apbraukt remontdarbu zonu.

Iedzīvotājiem, kuri dzīvo ielu remontdarbu posmos, piekļuve īpašumiem tiks nodrošināta saskaņā ar satiksmes organizācijas shēmu.

Palielinoties satiksmes intensitātei Strēlnieku ielā, kas kalpo kā apbraucamais ceļš, visā ielas garumā šogad jau ceturto reizi tika veikta apstrāde ar pretputekļu absorbentu. Pašvaldības speciālisti atgādina – pretputekļu absorbenta iedarbība saglabājas, ja ir pietiekams gaisa mitruma īpatsvars, kā arī, lai tā iedarbība saglabātos pēc iespējas ilgāk, autovadītājiem jāievēro noteiktais braukšanas ātrums un transportlīdzekļa svara ierobežojumi.

Siguldas novada pašvaldības aicina ar sapratni izturēties pret īslaicīgajiem satiksmes ierobežojumiem un pārplānot ikdienas maršrutu līdz brīdim, kad ielu virskārtas atjaunošanas darbi būs pilnībā veikti. 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031