×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 5. jūnijs
Šodien sveicam: Igors, Margots, Ingvars
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-09-12
Latvijas kausa sezona orientēšanās sportā noslēgsies Siguldā

No 4. līdz 6. oktobrim Sigulda kļūs par orientēšanās sporta epicentru, jo šeit norisināsies trīs dažādas Latvijas un Baltijas mēroga sacensības.

4. oktobrī Laurenčos, Fischer Slēpošanas centrā tiks noskaidroti 2019. gada Latvijas čempioni nakts orientēšanās sacensībās un 6. oktobrī Brūveros, Siguldas novadā norisināsies sezonas noslēdzošais Latvijas kausa posms „Siguldas rudens”. Paralēli šīm sacensībām 5. un 6. oktobrī Laurenči uzņems arī Baltijas Junioru kausu orientēšanās sportā, pulcējot jauniešus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Somijas un Polijas.

Latvijas čempionāts nakts orientēšanās būs pēdējais 2019. gada Latvijas čempionāts, kur medaļas tiks sadalītas 16 dažādās vecuma grupās, kā arī Open grupā, kur var startēt ikviens interesents neatkarīgi no vecuma un sagatavotības pakāpes. Čempionāts notiks Gaujas upes ielejā, kur dažāda izmēra gravas un kalni mīsies ar strautiņiem un purviem. Informācija par sacensībām un iespēja pieteikties šeit.

Sacensību programma:

  • Līdz plkst. 19.00 dalībnieku ierašanās un reģistrācija;
  • plkst. 20.00 kopējais starts;
  • plkst. 22.00 apbalvošana.

„Siguldas rudens” šogad notiks jau 47. reizi, tradicionāli noslēdzot aktīvo vasaras orientēšanās sezonu Latvijā. Sacensības organizē Latvijas Orientēšanās federācija, biedrība „A2” ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu. Sacensību nolikums un pieteikšanās šeit.

Sacensību programma:

  • plkst. 10.00–11.30 pieteikšanās un reģistrēšanās sacensību vietā;
  • plkst. 11.40 sacensību atklāšana;
  • plkst. 12.00 starts;
  • plkst. 14.00 sacensību apbalvošana.

„Baltijas Junioru kauss” būs sezonas noslēdzošās sacensības arī jauniešu un junioru izlasēm, kam šis ir rudens sezonas galvenais notikums. Tajās startēs jaunieši vecuma grupās MW-16, MW-18 un MW-20. Sestdien, 5. oktobrī, plkst. 10.30 tiks dots starts stafetei, bet svētdien, 6. oktobrī, plkst. 10.00 tiks aizvadītas individuālās sacensības garajā distancē. Papildu informācija pieejama šeit.

Sacensības norisinās ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Orientēšanās federācijas preses dienests
Sandra Grosberga
Tālruņa numurs: 27534072


Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi