×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +11.8℃, DR vējš 2.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-09-19
Veselības un sporta nedēļā norisināsies vingrošanas nodarbības svaigā gaisā

Rudens ir brīnišķīgs laiks fiziskajām aktivitātēm svaigā gaisā – mežā, parkā, stadionā vai citviet. Tieši tāpēc Veselības un sporta nedēļas ietvaros, no 23. līdz 27. septembrim novadniekiem darba dienās plkst. 16.00 Siguldas pilsētas stadionā (pie Siguldas Sporta centra) būs iespēja piedalīties vingrošanas nodarbībās svaigā gaisā.

Veselības vingrošanas nodarbības vadīs fitnesa trenere, Veselības ministrijas kampaņas „Kustinācija” kustības vēstnese Fanija Šitca un tajās būs iespēja apgūt vienkāršus vingrinājumus, kuri labi iederēsies ikdienas fizisko aktivitāšu rutīnā.

Ir labi kombinēt fiziskās aktivitātes tā, lai cikliska aerobā slodze (nūjošana, ātra pastaiga, skriešana vai riteņbraukšana) mijas ar vingrinājumiem, kuri vairo spēku, stiprina stāju, veicina līdzsvaru un kustību koordināciju, kā arī palīdz uzturēt lokanību.

Trenere uzsver, ka svarīgi vienmēr izpildīt vingrinājumus pareizi, tādēļ uz nodarbībām tiek aicināti arī tie, kuri jau vingro patstāvīgi, lai atsvaidzinātu savas zināšanas par atsevišķu vingrinājumu izpildes tehniku.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi