Otrdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +17.7℃, DR vējš 5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-09-25
Sākta biļešu tirdzniecība uz deju kolektīva „Vizbulīte” koncertu

Sākas biļešu iepriekšpārdošana uz deju kolektīva „Vizbulīte” koncertu „Es mācēju danci vest”, kas notiks 6. oktobrī plkst. 16.00 kultūras centrā „Siguldas devons”. Ikgadējā rudens koncertā piedalās „Vizbulītes” dalībnieki no 1. līdz 12. klasei. Koncerta apmeklētājus dejotāji priecēs ar sev un visiem citiem tīkamajām un skaistajām dejām no sava tradicionālā repertuāra.

 


Biļešu cena – 2,50 eiro, Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide.

Kultūras centra „Siguldas devona” biļešu kases darba laiks:

  • Otrdiena plkst. 10.00–19.00
  • Trešdiena plkst. 10.00–19.00
  • Ceturtdiena plkst. 10.00–17.00
  • Piektdiena plkst. 10.00–19.00
  • Sestdiena plkst. 12.00–15.00

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020