Piektdiena, 29. maijs
Šodien sveicam: Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Laika ziņas: Sigulda +12.3℃, Z vējš 2.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-10-03
Šonedēļ Siguldas novadā: “Gada balvas izglītībā” apbalvošana, orientēšanās sacensības un citi pasākumi

Šajā nedēļas nogalē, rudenim dabā spoguļojoties visā krāšņumā, Siguldā norisināsies vairāki kultūras un sporta pasākumi – kultūras centrā “Siguldas devons” svinīgā apbalvošanas ceremonijā “Gada balva izglītībā” tiks godināti izcilākie novada pedagogi, bet ar rudens koncertu “Es mācēju danci vest” uzstāsies tautas deju kolektīvs “Vizbulīte”. Savukārt Turaidas muzejrezervātā zelta rudens ieskaņu koncertā ikvienu priecēs Siguldas pagasta kultūras nama pūtēju ansamblis “Sigulda”. Nedēļas nogalē Sigulda kļūs arī par orientēšanās sporta epicentru, jo šeit norisināsies trīs dažādas Latvijas un Baltijas mēroga sacensības – Latvijas nakts orientēšanās čempionāts, orientēšanās sacensības “Baltijas Junioru kauss” un “Siguldas rudens”.

Piektdien, 4. oktobrī

 • Plkst. 19.00 izcilāko novada pedagogu godināšanas pasākums “Gada balva izglītībā” kultūras centrā “Siguldas devons”.
  Atzīmējot Skolotāju dienu, pasākumā tiks godināti novada izcilākie pedagogi 10 nominācijās. Nomināciju “Par mūža ieguldījumu izglītībā” saņems bijusī Siguldas Valsts ģimnāzijas direktora vietniece Ina Krūmiņa par ilggadēju darbu un mācību organizēšanu Siguldas Valsts ģimnāzijā.
  Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā piedalīsies vokālā apvienība “Insomnia”, izdziedot gan latviešu, gan ārzemju autoru kompozīcijas unikālās džeza, popa un gospeļa aranžijās. Ar muzikālu priekšnesumu pasākuma apmeklētājus pārsteigs džeza pianists Kristaps Vanadziņš, kurš darbojas arī kā studijas mūziķis un komponists vairākos projektos un īsfilmu un reklāmu radīšanā. Apbalvošanas ceremoniju vadīs pasākuma scenārija autors un režisors – Kristaps Kiršteins.
  Aicinām nominantus un ikvienu novadnieku uz svinīgo balvu pasniegšanas ceremoniju! Ieeja pasākumā – bez maksas. Plašāka informācija aplūkojama šeit.
 • Plkst. 19.00 projekta “Mūzikas republika” meistarklase kopā ar mūziķi Horenu Stalbi jauniešu iniciatīvu centrā “Mērķis”.
  Pasākumu vadīs viens no harizmātiskākajiem mūziķiem Latvijas mūzikas scēnā – Horens Stalbe. Uz pasākumu aicināts ikviens, kam ir interese par mūziku un vēlme piedalīties muzikālā, izzinošā un iedvesmojošā atmosfērā. Dalība – bez maksas.
  Plašāka informācija apskatāma šeit.
 • Plkst. 20.00 Latvijas nakts orientēšanās čempionāts Fischer Slēpošanas centrā.
  Sacensībās tiks noskaidroti 2019. gada Latvijas čempioni. Sacensībās būs iespēja startēt 16 dažāda vecuma grupās. kā arī Open grupā, kur var startēt ikviens interesents neatkarīgi no vecuma un sagatavotības pakāpes. Čempionāts notiks Gaujas upes ielejā, kur dažāda izmēra gravas un kalni mīsies ar strautiņiem un purviem. Informācija par sacensībām un iespēja pieteikties šeit.

Sestdien, 5. oktobrī

 • Plkst. 9.00 bezmaksas nodarbība “Apļa treniņš” Siguldas Sporta centrā
 • Plkst. 10.30 orientēšanās sacensības “Baltijas Junioru kauss”– stafete Fischer Slēpošanas centrā.
  Sacensībās piedalīsies jaunieši no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Somijas un Polijas.
  Plašāka informācija aplūkojama šeit.
 • Plkst. 13.00 bezmaksas peldēšanas nodarbība cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Siguldas Sporta centrā.
  Nodarbībai jāpiesakās iepriekš, zvanot uz tālruņa numuru 26879835.

Svētdien, 6. oktobrī

 • Plkst. 10.00 orientēšanās sacensības “Baltijas Junioru kauss” – garā distance atpūtas kompleksā “Brūveri”.
 • Plkst. 12.00 orientēšanās sacensības “Siguldas rudens” atpūtas kompleksā „Brūveri”.
  Sacensības šogad notiks jau 47. reizi, tradicionāli noslēdzot aktīvo vasaras orientēšanās sezonu Latvijā. Sacensības organizē Latvijas Orientēšanās federācija, biedrība “A2” ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu. Sacensību nolikums un pieteikšanās šeit.
 • Plkst. 15.00 Siguldas pagasta kultūras nama pūtēju ansambļa “Sigulda” koncerts Turaidas muzejrezervātā.
  Tradicionālajā zelta rudens ieskaņu koncertā šogad skanēs latviešu, slovēņu, čehu un austriešu komponistu skaņdarbi. Diriģents – Jānis Raslavs. Ieeja tikai koncertā – 1,15 eiro.
  Plašāka informācija apskatāma šeit.
 • Plkst. 16.00 tautas deju kolektīva “Vizbulīte” rudens koncerts “Es mācēju danci vest” kultūras centrā “Siguldas devons”.
  Biļetes cena –2,50 eiro.Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide.

 

Izstādes

 • Rokdarbu izstāde “Pērles un vasara” Mores kauju muzejā
 • Izstāde “Komponists Alfrēds Kalniņš” kultūras centrā “Siguldas devons”
 • Izstāde bērnu rakstnieces Mirdzas Kļavas piemiņai “Tas sākās pusnaktī” Siguldas novada bibliotēkā
 • Satversmes tiesas skolēnu zīmējumu un domrakstu konkursa ceļojošā izstāde “Satversme skolēnu acīm” Siguldas novada bibliotēkā
 • Izstāde “Dzīves svinēšana nav beigusies! Rakstniecei Norai Ikstenai – 50” Siguldas novada bibliotēkā
 • Izstāde “Itāliskais latviešu modernists. Gleznotājam, grafiķim, scenogrāfam Niklāvam Strunkem – 125” Siguldas novada bibliotēkā
 • Mores rokdarbnieču pulciņa darbu izstāde “Izcako vasaru” Mores pagasta bibliotēkā

Foto: Kaspars Daļeckis

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031