×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +11.6℃, ZA vējš 1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-10-09
Aicina pieteikties dalībai Siguldas novada Jaunatnes lietu konsultatīvajā padomē

Veicinot pašvaldības darba ar jaunatni saskaņotu īstenošanu, veicinot jauniešu iniciatīvas, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, Siguldas novada pašvaldība līdz 11. oktobrim aicina pieteikties dalībai Siguldas novada Jaunatnes lietu konsultatīvajā padomē. Pieteikumu jāiesniedz, rakstot uz e-pasta adresi merkis@sigulda.lv, kurā norādīta pretendenta profesionālā kompetence un pieredze jaunatnes jomā.

Dalībai konsultatīvajā padomē aicināti pieteikties jaunatnes jomas eksperti, Siguldas novadā reģistrēto jaunatnes organizāciju, jauniešu iniciatīvu grupu, biedrību un nodibinājumu pārstāvji, kā arī Siguldas novada iedzīvotāji, jaunieši, kuri dzīvo, mācās vai strādā Siguldas novadā.

Pieteikumi, kuri tika iesniegti, atsaucoties uz 2018. gada aprīlī publicēto aicinājumu pievienoties Jaunatnes lietu konsultatīvajai padomei, ir spēkā un tiks izvērtēti jaunajam sastāvam.

Padomes sēdes ir atklātas un tajās var piedalīties ikviens interesents. Aicinām būt atsaucīgiem un veidot kopīgu ieguldījumu jaunatnes jomas attīstībā novadā!


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi