Piektdiena, 29. maijs
Šodien sveicam: Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Laika ziņas: Sigulda +14.3℃, Z vējš 3.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-10-15
Raimonda Ozola jubilejas koncerts kultūras centrā „Siguldas devons”

Sestdien, 19. oktobrī, plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” ikviens aicināts uz Latvijā pazīstamā mūziķa, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pirmo vijoļu grupas koncertmeistara Raimonda Ozola jubilejas koncertu, kurā R. Ozols ar draugiem Mārci Auziņu (ģitāra), un Raimondu Macatu (čells, taustiņinstrumenti un mutes harmonikas) piedāvās klausītājiem komponistu N. Paganīni un A. Piazollu skaņdarbus, kā arī pasaulē zināmu kompozīciju kaverversijas.

Koncerta programma ir izvēlēta plašai klausītāju gaumei un izpildītāji sola emocionālu baudījumu visiem, uzsverot, ka koncerta satura veidošana un muzicēšana ir sirds darbs, pirmkārt, pašiem mūziķiem. Koncertā izskanēs mīlestības starojuma piepildīti N. Paganīni skaņdarbi, atklājot gan komponista ārišķīgās spozmes un pompozitātes raksturu, gan pazemīgas un dziļas mīlestības romantiku. Savukārt no A. Piazollas daiļrades koncertā tiks atspoguļoti skaņdarbi, kas saistīti ar paša komponista dvēseles pārdzīvojumiem.

Biļetes pieejamas „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī kultūras centra „Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – no 10 līdz 18 eiro.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031