Pirmdiena, 13. jūlijs
Šodien sveicam: Margrieta, Margarita
Laika ziņas: Sigulda +18.4℃, ZR vējš 3.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-10-30
Siguldā notiks cikla “Simfoniskais hits ar Goran Gora” koncerts
4. decembrī plkst.18.00 kultūras centra “Siguldas devons” zālē atskanēs koncertcikla  “Simfoniskais hits ar Goran Gora” koncerts “Akordeons un Maskata “Tango””.
 
Šajā koncertā dziesminieks un teātra mūzikas autors Goran Gora iepazīstinās akordeonu un komponista Artura Maskata “Tango”, kas ir viens no atpazīstamākajiem latviešu simfoniskās mūzikas darbiem. 
 
Koncerta programmā Gundegas Šmites Koncerts akordeonam un orķestrim un Artura Maskata “Tango”, tajā piedalīsies: Artūrs Noviks (akordeons), Justīne Kļava (dramaturgs), Roberts Rubīns (režisors), diriģents – Guntis Kuzma.
 
Koncertcikla mērķis ir simfoniskās mūzikas klausīšanos padarīt saprotamāku un īpaši piesaistīt jauniešu auditoriju. 2014. gadā Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) laida klajā koncertciklu “Koncertsarunas ar Goran Gora”, kas nu pārtapis par ciklu “Simfoniskais hits ar Goran Gora” un kļuvis par vienu no LNSO tradīcijām.
 
Koncerts iekļauts “Latvijas skolas soma” pasākumu programmā.
 
Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī kultūras centra “Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – 10 eiro.Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Jūlijs 2020