Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +8.7℃, R vējš 4.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-01-10
18. un 19. janvārī Siguldā notiks Eiropas kausa izcīņa bobslejā un skeletonā

18. un 19. janvārī bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” norisināsies Eiropas kausa izcīņa bobslejā un skeletonā. 18. janvārī no plkst. 10.00 bobsleja un kamaniņu trasē startēs skeletonisti gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē, bet plkst. 14.00 sāksies sacensības bobslejā divniekiem. Savukārt 19. janvārī plkst. 14.00 notiks sacensības bobslejā. Līdzjutēji aicināti atbalstīt mūsu sportistus – Eiropas kausa izcīņā bobslejā Siguldā startēs Oskara Melbārža, Dāvja Kaufmaņa un Emīla Cipuļa ekipāžas. Latvijas bobsleja un skeletona federācijas treneri paredz, ka debiju sacensībās piedzīvos Roberts Prūsis, izlases galvenā trenera Sanda Prūša dēls. Savukārt skeletonā Latviju pārstāvēs jaunie sportisti, kas sekmīgi aizvadījuši vairākas sacensības Eiropā – pasaules junioru vicečempions Krists Netlaus, Endija Tērauda Mārtiņš Muižnieks, Valts Smilga, Dārta Zunte.

Sacensību laikā bobsleja un kamaniņu trasē Fanu teltī darbosies bērnu stūrītis. Par muzikālo noformējumu rūpēsies DJ Andris Jurga.

Autostāvvietu karte sacensību apmeklētājiem

Sacensību apmeklētāji automašīnas aicināti novietot stāvlaukumā pie Mākslu skolas “Baltais flīģelis” un stāvlaukumā pie kempinga “Siguldas pludmale” Peldu ielā 2. Ierobežotā daudzumā būs iespēja novietot auto stāvēšanai:

  • pie bobsleja un kamaniņu trases (zāliena teritorijā);
  • Šveices ielā posmā no bobsleja un kamaniņu trases līdz Kalna ielai dzelzceļa pusē;
  • Stacijas ielā posmā no Rīgas līdz Allažu ielai dzelzceļa pusē;
  • bobsleja un kamaniņu trases pakājē Peldu ielā;
  • Peldu ielas kreisajā pusē posmā no Siguldas Pilsētas trases līdz bobsleja un kamaniņu trasei.

Gaidāmās sacensības bobslejā un skeletonā vienlaicīgi būs arī kā ģenerālmēģinājums pirms Pasaules kausa sezonas pēdējā posma un Eiropas čempionāta, kas bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” notiks februāra vidū.

Latvijas bobsleja izlase pirmajos Eiropas kausa izcīņas posmos šosezon startēja pat ar četriem pilotiem, turklāt pēc gada pārtraukuma trasē atgriezies arī olimpiskais čempions Oskars Melbārdis, kurš sezonas kopvērtējumā pēc pieciem aizvadītiem posmiem divnieku vērtējumā ir otrais. Dāvis Kaufmanis ierindojas 13. vietā, Helvijs Babris 16. vietā, Emīls Cipulis 22. vietā un Ralfs Bērziņš 29. vietā. Četrinieku vērtējumā pēc sezonas sešiem posmiem Oskars Melbārdis ir trešais, Ralfs Bērziņš – 20. vietā.

Skeletonā pēc posmiem pirmo trijnieku noslēdz Krists Netlaus, tuvu pirmajam desmitniekam pavisam jaunais Elvis Veinbergs, labāko 30 dalībnieku skaitā arī Mārtiņš Muižnieks. Sieviešu skeletonā pēc uzvaras Kēnigszē trasē pirmajā trijniekā iekļuva Endija Tērauda, labāko desmitnieku noslēdz skeletoniste Dārta Zunte.

Pēc Eiropas kausa izcīņas Siguldas posma notiks vēl divi posmi – Altenbergas un Īglsas trasēs.

Ieeja sacensībās – bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas bobsleja un skeletona federācija

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi