×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 23. jūnijs
Šodien sveicam: Līga
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-01-14
Sākas zīmējumu konkurss “Mana novada dārgakmens – jaunā būve”
Skates “Gada labākā būve Latvijā 2019” organizatori aicina bērnus un jauniešus piedalīties zīmējumu konkursā “Mana novada dārgakmens – jaunā būve”. Konkurss notiek jau piekto reizi, un tajā var piedalīties ikviens bērns un jaunietis vecumā līdz 16 gadiem. Zīmējumā jāattēlo Latvijas būvnieku celtā vai atjaunotā būve Siguldas novadā vai kādā citā novadā pēc paša ieskatiem. Darbus konkursā var iesniegt līdz 7. februārim.
 
Zīmējums var būt gan krāsains, gan melnbalts un A4 vai A3 izmērā, to var veidot jebkurā tehnikā, tomēr nedrīkst izmantot datoru. Konkursā iesniegtos darbus vērtēs gan paši ēku būvnieki, gan Latvijas Mākslas akadēmijas studenti. Labākie darbi tiks publicēti gadagrāmatā “Gada labākā būve Latvijā 2019”, to autori tiks aicināti uz skates “Gada labākā būve 2019” noslēguma pasākumu, kur notiks arī visu konkursā iesniegto zīmējumu izstāde.
 
Kā skaidro skates “Gada labākā būve Latvijā 2019” organizatori, konkursa mērķis ir mudināt skolēnus pamanīt skaisto un noderīgo savā apkārtnē, tādā veidā novērtējot Latvijas būvnieku darbu.
 
Papildu informācija un konkursa nolikums ir apskatāms šeit.
 
Informāciju sagatavoja:
Latvijas Būvnieku asociācija

© www.sigulda.lv


Pasākumi