Piektdiena, 10. jūlijs
Šodien sveicam: Lija, Olīvija, Olivers, Odrija
Laika ziņas: Sigulda +10.2℃, D vējš 2.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-01-14
Sākas zīmējumu konkurss “Mana novada dārgakmens – jaunā būve”
Skates “Gada labākā būve Latvijā 2019” organizatori aicina bērnus un jauniešus piedalīties zīmējumu konkursā “Mana novada dārgakmens – jaunā būve”. Konkurss notiek jau piekto reizi, un tajā var piedalīties ikviens bērns un jaunietis vecumā līdz 16 gadiem. Zīmējumā jāattēlo Latvijas būvnieku celtā vai atjaunotā būve Siguldas novadā vai kādā citā novadā pēc paša ieskatiem. Darbus konkursā var iesniegt līdz 7. februārim.
 
Zīmējums var būt gan krāsains, gan melnbalts un A4 vai A3 izmērā, to var veidot jebkurā tehnikā, tomēr nedrīkst izmantot datoru. Konkursā iesniegtos darbus vērtēs gan paši ēku būvnieki, gan Latvijas Mākslas akadēmijas studenti. Labākie darbi tiks publicēti gadagrāmatā “Gada labākā būve Latvijā 2019”, to autori tiks aicināti uz skates “Gada labākā būve 2019” noslēguma pasākumu, kur notiks arī visu konkursā iesniegto zīmējumu izstāde.
 
Kā skaidro skates “Gada labākā būve Latvijā 2019” organizatori, konkursa mērķis ir mudināt skolēnus pamanīt skaisto un noderīgo savā apkārtnē, tādā veidā novērtējot Latvijas būvnieku darbu.
 
Papildu informācija un konkursa nolikums ir apskatāms šeit.
 
Informāciju sagatavoja:
Latvijas Būvnieku asociācija

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020