×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-01-24
“Siguldas devonā” skolēni izmanto “Latvijas skolas somas” piedāvājumus
Kultūras centrs “Siguldas devons” izsludinājis otrās sezonas ziemas–pavasara piedāvājumu, kurā būs iespēja baudīt kvalitatīvu un daudzveidīgu kultūras un mākslas saturu. Šajā sezonā “Siguldas devons” arī paplašina sadarbību ar skolām, nodrošinot daudzveidīgu un kvalitatīvu kultūras saturu programmā “Latvijas skolas soma”, sniedzot iespēju dažādām vecumposma grupām mācību laikā pieredzēt Latviju caur vairākiem izzinošiem kultūras un mākslas notikumiem.
 
Līdz šim programmas “Latvijas skolas soma” piedāvājumu labprāt izvēlas ne tikai Siguldas novada skolas, bet arī no tālākas apkārtnes – Mālpils, Sējas, Ropažu, Limbažu, Līgatnes, Amatas un Salacgrīvas novadiem.
 
Kultūras centrs “Siguldas devons” skolēniem piedāvā:
  • līdz 28. janvārim darbadienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 19.00 un sestdienās no plkst. 12.00 līdz plkst. 15.00 Vides mākslas izstādi “Facebox”. Ieeja – bez maksas.
  • no 23. janvāra līdz 6. februārim interaktīvs piedzīvojums ģimenēm “Dzejas teltis”. Ieeja – bez maksas. 
  • 28. janvārī plkst. 15.00 un plkst. 18.00 interaktīva izrāde bēriem “Spokuskopija”. Ieejas maksa – 5 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide.
  • no 31. janvāra līdz 26. februārim tēlnieka Marks Sun Roz izstāde “Whu not?”. Ieeja – bez maksas.
  • 10. februārī plkst. 14.00 izrāde “Nenotikušais atklājums”. Ieejas maksa – 5 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide.
  • no 11. februāra izstāde “Latvijas kultūras alfabēts”. Ieeja – bez maksas.
  • 11. martā plkst. 19.00 dokumentālā filma “Māra”. Ieejas maksa – 2,50 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide.
  • 6. aprīlī plkst. 14.00 cikla “Mazais Šekspīra komplekts” izrāde – objektu teātris “Makbets”. Ieejas maksa – 5 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide.
  • 22. aprīlī plkst. 19.00 animācijas filma “Projām”. Ieejas maksa – 2,50 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide.
 
Iniciatīva “Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Tā veidota, lai stiprinātu jaunās paaudzes nacionālo identitāti, pilsoniskuma, valstiskās piederības apziņu un nacionālo identitāti, attīstītu kultūras izpratnes un izpausmes kompetenci, paaugstinātu izglītības kvalitāti, kā arī mazinātu sociālo nevienlīdzību.
 

 

Pasākumos var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi