Trešdiena, 21. oktobris
Šodien sveicam: Urzula, Severīns
Laika ziņas: Sigulda +5.5℃, D vējš 4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-01-29
“Siguldas devonā” notiks deju kolektīva “Vizbulīte” un draugu koncerts

Sestdien, 1. februārī, plkst. 18.00 kultūras centrā “Siguldas devons” jauniešu deju kolektīvs “Vizbulīte” aicina uz koncertu “Baltās ziemas deju virpulī”, kurā piedalīsies arī labākie Latvijas A grupas deju kolektīvi.

Koncertā tiks izdejotas tautas deju kolektīvu iecienītākās un jaunākās dejas, tostarp “Uz Daugavas es dzīvoju” Jāņa Ērgļa horeogrāfijā un “Teiksmas” sniegumā, kas pirms nedēļas ieguva 1. vietu ikgadējā Jaunrades deju konkursā kategorijā “Latviešu skatuviskās dejas, kas veidotas, izmantojot latviešu folkloras horeogrāfisko un muzikālo materiālu vai tā elementus”. Tāpat būs iespēja baudīt deju kolektīva “Sadancis” deju “Zem tupeles nedzīvošu” Reiņa Rešetina horeogrāfijā, kas šajā pašā konkursā ieguva gan veicināšanas, gan skatītāju balvu.

Tautas deju koncerts, kurā pulcēsies Latvijas A grupas deju kolektīvi, Siguldā notiek jau 12. reizi. Ar koncerta iniciatoru, Siguldas jauniešu deju kolektīvu “Vizbulīti”, uz skatuves tiksies viņu ilggadējie draugi – Tautas deju ansambļi “Katvari”, “Teiksma” un “Vektors”, kā arī jauniešu deju kolektīvi “Sadancis” un “Ūsiņš”.

Biļetes cena – 2,50 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi