Trešdiena, 15. jūlijs
Šodien sveicam: Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Laika ziņas: Sigulda +8.4℃, A vējš 1.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-01-30
Pašvaldība palielinājusi atalgojumu pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem
Apstiprinātais Siguldas novada pašvaldības budžets 2020. gadam paredz atalgojuma palielināšanu pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem. Sākot ar šā gada 1. janvāri Siguldas novada pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogu atalgojums ir palielināts līdz 820 eiro par darba slodzi 40 darba stundas nedēļā, tai skaitā 36 darba stundas darbam ar izglītojamiem un četras darba stundas – sagatavošanās nodarbību vadīšanai un viena plānošanas stunda.
 
Līdz šim atalgojums par vienu slodzi bija 750 eiro par likmi, taču pēc atalgojuma palielināšanas tas, salīdzinot ar apkārtējo novadu pirmsskolas pedagogu atalgojumu, kļuvis konkurētspējīgāks. Atalgojuma paaugstināšanai no pašvaldības budžeta piešķirti papildu turpat 150 tūkstoši eiro, savukārt visu pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogu atalgojumam budžetā plānoti 795 tūkstoši.
 
Pedagogiem, kas strādā ar bērniem no pusotra līdz četriem gadiem, atlīdzību pilnā apmērā sedz pašvaldība. Savukārt pedagogiem, kas strādā ar piecgadīgajiem un sešgadīgajiem bērniem, atalgojums tiek maksāts no valsts budžeta mērķdotācijas, vienam pedagogam piešķirot 750 eiro. Lai atalgojuma atšķirības izlīdzinātu, pašvaldība sedz starpību, kopumā tam atvēlot vairāk nekā 50 tūkstošus eiro.
 
Tāpat jebkuram pirmsskolas pedagogam, kurš ir pieteicies uz savas profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanu un kuram ir piešķirta kvalitātes pakāpe, papildu mēneša darba algai tiek noteikta ikmēneša piemaksa par darba kvalitāti – par 3. kvalitātes pakāpi saņemot 48 eiro ikmēneša piemaksu par slodzi, par 2. kvalitātes pakāpi – 36 eiro par slodzi, par 1. kvalitātes pakāpi – 24 eiro par slodzi.

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020