Ceturtdiena, 29. oktobris
Šodien sveicam: Laimonis, Elvijs, Elva, Elvis, Laimis
Laika ziņas: Sigulda +9.7℃, D vējš 2.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-03
Labdarības koncertā “Cīruļputenī” saziedoti vairāk nekā 5000 eiro

Kultūras centrā “Siguldas devons” norisinājās labdarības koncerts “Cīruļputenī”, kurā Valters Krauze kopā ar draugiem aicināja ikvienu būt kopā, lai palīdzētu novada bērniem – Diānai, Tomasam un Atvaram –, kuriem ir nepieciešama nopietna ārstēšana. Kopumā pasākumā saziedoti 5457 eiro un papildu SIA “R.D.A” finansiāls atbalsts – 1000 eiro apmērā.

Visi pasākuma ienākumi sadarbībā ar biedrību “Cerību spārni” tiks ziedoti un sniegs palīdzību Siguldas novada bērniem Diānai, Tomasam un Atvaram, nodrošinot medikamentus, nepieciešamās terapijas, palīglīdzekļus vai aparatūru un palīdzību ārkārtas gadījumos 1819 eiro apmērā katram bērniņam. Diānai atbalsts nepieciešams, lai varētu droši doties uz Polijas klīniku un veikt nepieciešamās procedūras jau februārī. Tomasam vajadzīgs speciālais autosēdeklītis, lai varētu droši doties uz rehabilitācijas nodarbībām un bērnudārzu. Savukārt Atvaram nepieciešams jauns autosēdeklītis ar atbalstu un drošības siksnām, kā arī ērti pastaigu rati, lai varētu droši doties uz regulārām ārstu vizītēm un pastaigās.

Siguldas novada pašvaldība izsaka pateicību labdarības pasākuma organizatoriem, kā arī apmeklētājiem, kas sniedza savu ieguldījumu Siguldas novada bērnu atbalstam.

Uz tikšanos labdarības koncertā ”Cīruļputenī” arī nākamgad!


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi