Trešdiena, 21. oktobris
Šodien sveicam: Urzula, Severīns
Laika ziņas: Sigulda +4.3℃, DA vējš 4.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-07
Siguldā viesosies Daugavpils teātris ar izrādi “Hantele killeram”

Trešdien, 12. februārī, plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” teātra cienītājiem būs iespēja vērot Daugavpils teātra izrādi – komēdiju “Hantele killeram”.

Izrādes pamatā ir krievu dramaturģes Olgas Tuhaņinas luga “Hantele”, kas vēsta par kāda filologa gaitām jaunā arodā, kurā viss neizdodas, kā sākotnēji bija iecerēts. Fjodors, kurš ir liels evenku un čukču literatūras zinātājs, nolemj pievērsties killera profesijai. Kā gan sevī nepārliecinātais filologs spēs pierādīt, ka ir pieredzes bagāts speciālists “problēmu likvidēšanā”?

Skatītājus gaida amizanti pārpratumi un negaidīti pavērsieni komēdijā par neizdzīvotiem sapņiem, atriebes kāri un mīlestību, bet arī neatstās stindzinoša realitātes apziņa, ka izmisumā tiek pieņemti nepārdomāti lēmumi, naids mēdz uzvarēt saprātu un par kļūdām vienmēr kādam jāmaksā.

Izrādē piedalās: Māris Korsiets, Andris Bulis, Maija Korkliša, kā arī “Spēlmaņu nakts 2017” balvas “Gada jaunais skatuves mākslinieks” ieguvēja Zanda Mankopa. Iestudējuma scenogrāfiju veidoja Kristians Brekte, kostīmu māksliniece – Anna Heinrihsone, režisora asistente un horeogrāfe – Linda Kalniņa, gaismu mākslinieks – Sergejs Vasiļjevs. Režisors: Dž. Dž. Džilindžers.

Izrāde divos cēlienos; izrādes ilgums – divas stundas un 30 minūtes. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un kultūras centra “Siguldas devons” kasē. Biļetes cena – no 8 līdz 10 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide. Izrādi nav ieteicams apmeklēt skatītājiem, kas jaunāki par 16 gadiem.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi