Ceturtdiena, 29. oktobris
Šodien sveicam: Laimonis, Elvijs, Elva, Elvis, Laimis
Laika ziņas: Sigulda +9.2℃, D vējš 2.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-02-18
“Baltajā flīģelī” aicina uz VII Latvijas Mūzikas skolotāju festivāla koncertu

Piektdien, 21. februārī, plkst. 18.00 Mākslu skolā “Baltais flīģelis” ikvienam mūzikas cienītājam būs iespēja baudīt VII Latvijas Mūzikas skolotāju festivāla koncertu, kurā skanēs gan klasiskā mūzika, gan pazīstami mūsdienu latviešu autoru darbi solo, duetu un ansambļu atskaņojumā. Koncertā kopā ar kolēģiem no vairākām skolām muzicēs arī Mākslu skolas “Baltais flīģelis” pedagogi.

Koncertā piedalīsies Jūrmalas Mūzikas vidusskola, Mārupes Mūzikas un mākslas skola, Profesionālās izglītības kompetences centrs “Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola”, Līgatnes mūzikas un mākslas skola, Siguldas Mākslu skola “Baltais flīģelis”.

Mūzikas skolotāju festivāla pirmsākumi meklējami 2000. gadā, kad jaunā gadsimta sākumā rīkotajos Mūzikas skolotāju festivālos muzicēja ne tikai skolotāji no Latvijas, bet arī pedagogi no Lietuvas, Igaunijas un Polijas. Festivāls tika rīkots līdz 2008. gadam; koncerti notika Rīgas koncertzālē “Ave Sol”, Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis”, Ķekavas Mūzikas skolas koncertzālē, Saldus Evaņģēliski luteriskajā baznīcā, S. Šimkus Klaipēdas konservatorijā un citviet. Pēc ilgāka pārtraukuma festivāls Latvijā tika atsākts 2014. gadā, sniedzot iespēju audzēkņiem redzēt savus skolotājus kā aizrautīgus mūzikas atskaņotājus. Savukārt skolotājiem pēc pašu iniciatīvas ir dota iespēja organizēt un veidot daudzveidīgas koncertu programmas.

Festivālu organizē Mārupes Mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Siguldas Mākslu skolu “Baltais flīģelis”.

Ieeja – bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi