Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Svētdiena, 20. jūnijs
Šodien sveicam: Rasma, Rasa, Maira
Laika ziņas: Sigulda +19.2℃, D vējš 3.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-02-28
“Lielo ģimnāzija” uzņems Valdi Melderi ar lekciju “Ceļā – atziņas par mūžizglītību”

Trešdien, 4. martā, plkst. 19.00 Siguldas Valsts ģimnāzijas paspārnē jaunizveidotā mūžizglītības iniciatīva “Lielo ģimnāzija” uzņems pirmo spilgto un visiem zināmo personību – Valdi Melderi. Pasākumu un TV raidījumu vadītājs, komunikācijas pasniedzējs, “Radio Skonto” rīta programmas vadītājs un viedokļu līderis septiņos cēlienos apmeklētājiem vērsīs uzmanību apdomāt un secināt, kad sāksies īstā dzīve, kā arī ļaus noskaidrot, kāds ir katra apmeklētāja dzīves mērķis.

Apzinoties dzīves galvenās vērtības un ceļu uz tām, Valdis Melderis kopā ar apmeklētājiem dosies ceļojumā, lai nonāktu pie fināla atziņas, ko nodēvējis par “Ceļu mājup”. Saņemot atziņas par dažādiem dzīves ceļa mērķiem, ikvienam interesentam ir iespēja atklāt ko interesantu un paraudzīties uz dzīvi citādāk.

Ceļojuma mērķi un pasākuma programma:
Kad sāksies īstā dzīve?
Ceļš ir mērķis!
Septiņi ceļi un fināls:
1. Ceļš pie sevis
2. Ceļš uz veci
3. Ceļš uz skolu
4. Ceļš uz darbu
5. Ceļš uz atvaļinājumu
6. Ceļš uz attiecībām
7. Ceļš uz bērnības sapni
Fināls – ceļš mājup

Siguldas Valsts ģimnāzijas izveidotās mūžizglītības iniciatīvas “Lielo ģimnāzija” mērķis ir veicināt personības izaugsmi, nodrošināt zināšanu un pieredzes apmaiņu mainīgajā informācijas sabiedrības laikmetā. “Lielo ģimnāzijā” ikvienam interesentam, tostarp pedagogiem un bērnu vecākiem, sniedz iespēju apmeklēt dažādas iedvesmas lekcijas, kompetenču kursus, kā arī dalīties ar savām zināšanām un pieredzi.

Pasākumam iespējams reģistrēties šeit. Ieeja “Lielo ģimnāzijas” lekcijās un semināros – bez maksas.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2021