Ceturtdiena, 29. oktobris
Šodien sveicam: Laimonis, Elvijs, Elva, Elvis, Laimis
Laika ziņas: Sigulda +9.7℃, D vējš 2.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-02
“Baltajā flīģelī” varēs baudīt Edgara Cīruļa džeza koncertpasaku “Aisma”

Sestdien, 28. martā, plkst. 19.00 koncertzālē “Baltais flīģelis” būs iespēja baudīt džeza koncertpasaku “Aisma”, kas stāsta par katra klausītāja svarīgāko dzīves daļu – bērnību. 

Pasākumā latviešu pianists un komponists Edgars Cīrulis kopā ar Jāni Ločmeli un mūziķiem no Latvijas, Itālijas un Dānijas rādīs klausītājiem starpžanru projekta “Aisma” pirmo albumgrāmatu. Projektā atskaņotā mūzika ir spilgta, pilna ar krāsas uzplaiksnījumiem, pulsējošiem mikroritmiem un melodijām. Tā eksistē unikālā vidē – starp kompozīciju un improvizāciju, kur uzmanība tiek vērsta uz visu kolektīvu, ne indivīdu. Projekta autors Edgars Cīrulis atklāj, ka kompozīcijas ir veidotas, balstoties uz stāstu par meiteni vārdā Aisma, kas uzaug kopā ar savu māti un cenšas atrast savu vietu pasaulē, dažreiz īstā, dažreiz – iedomu. Muzikālo baudījumu papildinās mākslinieces Aijas Pastares gleznotās ilustrācijas.

Koncertā piedalīsies “Lielās mūzikas gada balvas 2019” nominants kategorijā “Gada jaunais mākslinieks” pianists Edgars Cīrulis (klavieres, kompozīcijas, projekta autors), Kristine Liede (balss), Alise Golovacka (pūšamie instrumenti), Svens Vilsons (ģitāra), Federiks Nelsons Fioravanti (perkusijas, kompozīcijas), Alberts Reinholds Ostergards (bass), Rudolfs Dankfelds (bungas).

Projekts “Aisma” tika ierakstīts Olborgā, Dānijā 2018. gadā. Pie tā strādāja skaņu inženieris Pauls Dāvis Megi, pēcapstrādi veica godalgotais portugāļu skaņu inženieris José Diogo Neves. Projekta tapšanā piedalījās arī trīs latviešu mākslinieces – Aija Pastare gleznoja ilustrācijas, Līva Līva veidoja diska dizainu, savukārt Patrīcija Vilsone izstrādāja grāmatas maketu.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī vienu stundu pirms pasākuma norises koncertzāles “Baltais flīģelis” kasē Šveices ielā 19, Siguldā. Biļetes cena – no 10 līdz 15 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem 20% atlaide, novada daudzbērnu ģimenēm 40% atlaide.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi