Trešdiena, 21. oktobris
Šodien sveicam: Urzula, Severīns
Laika ziņas: Sigulda +5.5℃, D vējš 4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-03
Kultūras centrā “Siguldas devons” notiks koncerts “Mana tautasdziesma”

Sestdien, 21. martā, plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons”​ apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar mūziķa un producenta Arņa Medņa jaunākā albuma “Mana tautasdziesma” latviešu tautasdziesmām mūsdienīgos aranžējumos.

Mūziķa vēlme ir aicināt klausīties tautasdziesmas, atklāt un parādīt to nezūdošo vērtību caur modernu, mūsdienīgu skaņu. Uz šī albuma pamata ir radīta koncertprogramma, kurā piedalās Latvijā populāri solisti un mūziķi – Ieva Kerēvica, Elza Rozentāle, Lauma Bērza (“Tautumeitas”), Atis Zviedris, Normunds Rutulis, Svens Vilsons (ģitāra), dj Aspirīns, Ainis Zavadskis (perkusijas), Rolands Beļēvičs (sintezators, akordeons) un Arnis Mednis (sintezators un balss).

Koncertprogramma veidota kā krāsains kaleidoskops, kurā katra dziesma iekrāsota ar atšķirīgiem mūzikas stila elementiem, tā, piemēram, hausmūzikas “Kas dārzā?”, blūza “Aijā, Ancīt, aijā”, džeza “Čuči guli, līgaviņa”, fankmūzikas “Jumalo, jumalo” un etnotehno stilā “Gavilēšana”.

Koncerts norisināsies stundu un 30 minūtes ar starpbrīdi.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās. Biļetes cena – no 10 līdz 20 eiro.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi