Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +10.1℃, D vējš 2.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-06
Notiks Baltijas Atklātais loku šāvēju čempionāts telpās

7. un 8. martā Siguldas 1. pamatskolas sporta kompleksā norisināsies Baltijas Atklātais loku šāvēju čempionāts telpās, kas pulcēs vairāk nekā 90 sacensību dalībniekus no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Somijas un Krievijas.

Sacensības pirmajā dienā sāksies plkst. 8.30, dalībniekiem veicot divus IFAA indoor vingrinājumus. Savukārt sacensību otrā dienā no plkst. 9.00 tiks izpildīti Flint round vingrinājumi.

Sacensības organizē biedrība “​Sporta klubs Stiegra”. Sacensības notiek ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Sacensībās var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020