Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +9.6℃, DR vējš 2.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-06
Notiks bezmaksas seminārs par ienākuma nodokļa deklarācijas aizpildīšanu

Otrdien, 31. martā, plkst. 11.00 SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra” Pierīgas konsultāciju birojā Dārza ielā 2A, Siguldā, norisināsies praktisks bezmaksas seminārs par iedzīvotāju ienākuma nodokļa deklarācijas aizpildīšanu.

Semināra laikā tiks sniegta praktiska informācija par attiecināmajām izmaksām, ieņēmumiem deklarāciju sagatavošanai, deklarāciju un to pielikumu (tai skaitā D3) aizpildīšanai.

Iedzīvotāju ienākuma nodokļa deklarācija par 2019. gadu šobrīd ir jāiesniedz personām vairākās situācijās. Piemēram, personām, kuras:

  • ir veikušas saimniecisko darbību (piemēram, ir individuālā uzņēmuma īpašnieki, izīrē vai iznomā savu īpašumu, ir zemnieku saimniecības īpašnieki, ir guvuši ienākumus no profesionālās darbības u.c.);
  • ir guvušas ar nodokli neapliekamos ienākumus, kas kopumā 2019. gadā pārsniedza 10 000 eiro (piemēram, gūti ienākumi no personiskās mantas pārdošanas);
  • ir guvušas ienākumus, kuri apliekami ar 10 % nodokļa likmi (piemēram, ienākumu no nekustamā īpašuma izīrēšanas, ja Valsts ieņēmumu dienestā ir paziņots par nereģistrējamas saimnieciskās darbības veikšanu, vai guvuši ienākumu no augoša meža vai kokmateriālu pārdošanas, no kuriem nodoklis nav ieturēts ienākuma izmaksas vietā) un citos gadījumos.

Semināru organizē SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra” Pierīgas konsultāciju birojs. Tālrunis informācijai 27840160, pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adresi sigulda@llkc.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020