Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +11.2℃, D vējš 2.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-13
17. martā tiks pārtraukta dzeramā ūdens piegāde Saules un Draudzības ielā, Siguldā
SIA “Saltavots” informē, ka maģistrālā ūdensvada akas pārbūves darbu dēļ otrdien, 17. martā, laika posmā no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00 tiks pārtraukta ūdensapgāde nekustamajiem īpašumiem Saules ielā 1 un 4, kā arī Draudzības ielā 2, Siguldā.
 
Dzeramo ūdeni, ja nepieciešams, varēs saņemt dzeramā ūdens sagatavošanas stacijā, Saules ielā 6, līdzi ņemot savus traukus, kur ūdeni iepildīt.
 
Darbu veikšanas ierosinātājs un darbu veicējs ir SIA “Saltavots”. Kontaktpersona: Modris Guķis, tālruņa numurs 29234845.
Norādītais ūdens piegādes pārtraukuma ilgums ir orientējošs un var mainīties atkarībā no darbu veikšanas ilguma. Ūdens piegāde var tikt atjaunota pirms norādītā laika. Pēc ūdens padeves atjaunošanas iespējama ūdens uzduļķošanās. SIA “Saltavots” atvainojas par sagādātajām neērtībām! 
 
Tāpat SIA “Saltavots” informē, ka valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ SIA “Saltavots” turpinās nodrošināt centralizēto ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas pakalpojumus, un sniegt pakalpojumus kā līdz šim, ievērojot piesardzības un dezinfekcijas pasākumus.
 
Ja nepieciešams saņemt SIA “Saltavots” pakalpojumus birojā Lakstīgalas ielā 9B, Siguldā, Siguldas novadā, uzņēmums aicina izvēlēties neklātienes formu, zvanot uz tālruņa numuru 67973502, rakstot uz e-pasta adresi saltavots@saltavots.lv, vai arī rakstot ziņu, izmantojot kontaktformu www.saltavots.lv. Ar atbildīgajiem speciālistiem var sazināties, rakstot uz viņa e-pasta adresi vai telefoniski.
 
Papildus jāatgādina, ka SIA “Saltavots” kase strādā pirmdienās no plkst. 8.00 līdz 12.00 un no plkst. 13.00. līdz 18.00, kā arī ceturtdienās no plkst. 8.00 līdz 12.00 un no plkst. 13.00 līdz 17.00. Tāpat rēķinus par saņemtajiem pakalpojumiem ir iespējams apmaksāt internetbankā, veikalu “Maxima” kasēs, bankās, ja šāda funkcija ir nodrošināta, kā arī Latvijas Pasta nodaļās.

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020