Otrdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +14.7℃, DR vējš 4.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-16
Tiek nodrošinātas dežūrgrupas; pašvaldība turpina sniegt līdzfinansējumu

Saskaņā ar Ministru kabineta 12. marta rīkojuma 4.2. punktu “pirmsskolas izglītības iestādēm un iestādēm, kas nodrošina bērnu uzraudzības pakalpojumu, jānodrošina dežūrgrupu darbība, lai nepieciešamības gadījumā nodrošinātu pirmsskolas pakalpojumu sniegšanu vecākiem, kas paši nevar nodrošināt bērnu pieskatīšanu” Siguldas novada pašvaldības bērnudārzos tiek nodrošinātas dežūrgrupas līdz tālākam Ministru kabineta rīkojumam. Savukārt privātajiem bērnudārziem, kā arī bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem joprojām tiek nodrošināts pašvaldības noteiktais līdzfinansējums.

Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem vismaz reizi nedēļā ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav pēdējo 14 dienu periodā bijuši ārvalstīs un nav bijuši kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām, un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu. Katra izglītības iestāde, izvērtējot nepieciešamību, ir tiesīga apliecinājumu pieprasīt arī biežāk.

Privātajiem bērnudārziem, kā arī bērnu uzraudzības pakalpojumu sniedzējiem, tai skaitā auklēm, Siguldas novada pašvaldība turpina nodrošināt iespēju saņemt līdzfinansējumu.

Atgādinām, ka saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra norādēm norādēm, koronavīrusa Covid-19 skartās valstis vai teritorijas (nekontrolēta izplatība), no kurām atgriežoties ir jāveic īpaši piesardzības pasākumi, ir: Nīderlande, Lielbritānija, Zviedrija, Norvēģija, Beļģija, Dānija, ASV, Grieķija, Islande, Spānija, Francija, Vācija, Austrija, Šveice, Itālija, Japāna, Singapūra, Dienvidkoreja, Irāna un Ķīna. Vēršam uzmanību, ka šo valstu saraksts var mainīties.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020       
1 2 3 4 5
678910 11 12
13 141516 17 18 19
20212223 24 25 26
2728293031