Sestdiena, 11. jūlijs
Šodien sveicam: Leonora, Svens
Laika ziņas: Sigulda +14.5℃, D vējš 3.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-18
No 19. marta tiks samazināti reģionālo maršrutu autobusu reisi

VSIA “Autotransporta direkcija” informē, ka sakarā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju vīrusa Covid-19 izplatības mazināšanai pēdējo dienu laikā reģionālo maršrutu autobusos pārvadāto pasažieru skaits ir būtiski krities. Tādējādi no ceturtdienas, 19. marta, uz ārkārtējās situācijas laiku autobusu reisu skaits tiks samazināts. Iedzīvotāji, kuri uz savu iecerēto galamērķi plāno doties ar reģionālo maršrutu autobusu, pirms tam aicināti pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu 1188 vai VSIA “Autotransporta direkcija” tīmekļa vietnē.

Rūpējoties par savu un citu līdzcilvēku veselību, pasažieri aicināti biļeti iegādāties savlaicīgi tiešsaistē, autoostā vai maksājot ar bankas norēķinu karti autobusā.

Lēmums slēgt konkrētus autobusu reisus tika pieņemts, balstoties uz pārvadātāju iesniegtajiem datiem par pārvadāto pasažieru skaitu laika periodā kopš valstī tika ieviesta ārkārtējā situācija. Atsevišķos autobusu maršrutos reisu skaits tiks samazināts pat uz pusi. Jautājumu gadījumā VSIA “Autotransporta direkcija” aicina sazināties ar pasažieru pārvadātājiem.

Lēmuma par vilciena reisu samazināšanu šobrīd vēl nav; aktuālie dati par vilcienos pārvadāto pasažieru skaitu vēl tiek analizēti.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020