Trešdiena, 3. jūnijs
Šodien sveicam: Inta, Ineta, Intra
Laika ziņas: Sigulda +10.1℃, ZA vējš 2.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-20
Uzsāk 30 km/h ceļa zīmes izvietošanu; mainīta satiksmes organizācija kravas transportam

Lai veidotu novada iedzīvotājiem un apmeklētājiem drošāku un draudzīgāku pilsētas vidi, uzsākta automašīnu ātruma ierobežojošas ceļa zīmes 30 km stundā uzstādīšana vairākās pilsētas ielās un ielu posmos, kur nav gājēju ietves vai veloceļa. Kopā ar ātruma ierobežojošu ceļa zīmju uzstādīšanu tiek izvietotas arī informatīvās ceļa zīmes “Viens ceļš visiem

Patlaban zīmes izvietotas Rožu, Mores, Institūta un Nākotnes ielas posmos. Zīmes tiks uzstādītas arī Raunas, Trimpus, Viestura un Stacijas ielā no Gāles ielas līdz Siguldas tirgum. Ielu saraksts, kur plānots uzstādīt automašīnu ātruma ierobežojošas ceļa zīmes 30 km stundā vēl var tikt papildināts.

Papildus ātruma ierobežošanas zīmju uzstādīšanai Siguldas pilsētā ir mainīta satiksmes organizācija kravas transportam, liedzot iespēju kravas mašīnām iebraukt pilsētas teritorijā. Kravas transporta kustību ierobežojoša ceļa zīme uzstādīta pie iebraukšanas iespējām Siguldas pilsētā – krustojumos ar autoceļu A2, kā arī vietās, kur pilsēta robežojas ar Nurmižiem un Ķipariem. Atgādinām, ka kravas transports zem šīm aizlieguma zīmēm drīkst pārvietoties tikai Ceļu satiksmes noteikumos noteiktajos gadījumos, kas ir kravas un preču piegāde vai saņemšana.

Ceļu satiksmes uzlabojumi tiek veikti saskaņā ar Siguldas identitāti veidojošā tematiskā plānojuma Satiksmes infrastruktūras attīstības vadlīnijām, kas paredz visiem satiksmes dalībniekiem – gājējiem, riteņbraucējiem un autobraucējiem – vienlīdzīgu un drošu pārvietošanos. Izstrādājot Satiksmes infrastruktūras attīstības vadlīnijas, norisinājās arī vairākas tikšanās ar novada iedzīvotājiem, kurās kopā ar ekspertiem un pašvaldības speciālistiem norisinājās izstrādāto vadlīniju prezentēšana, kā arī iedzīvotāju ierosinājumu uzklausīšana un apkopošana, lai vērtētu to ieviešanu praksē. Plašāka informācija par Siguldas identitāti veidojošo tematisko plānojumu pieejama šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 101112 1314
1516171819 20 21
2223242526 27 28
2930