Sestdiena, 6. jūnijs
Šodien sveicam: Ingrīda, Ardis
Laika ziņas: Sigulda +16.8℃, DA vējš 6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-25
Aprīlī sāksies skolēnu pieteikšanās darbam vasaras brīvlaikā

Siguldas novada pašvaldība, sadarbojoties ar novada uzņēmējiem, arī šogad īstenos skolēnu nodarbinātības projektu, kura laikā iespēja strādāt un apgūt pirmās darba prasmes ir 13 līdz 19 gadus veciem skolēniem, kuru dzīvesvieta deklarēta Siguldas novadā. Skolēniem vecumā no 13 (13 gadi plānotajā nodarbinātības laikā) līdz 14 gadiem būs iespēja strādāt divas nedēļas pašvaldības iestāžu un struktūrvienību nodrošinātajās darbavietās, savukārt skolēniem vecumā no 15 līdz 19 gadiem darbavietas mēneša garumā nodrošinās novada uzņēmēji. Arī šogad nodarbinātības projektam būs iespēja pieteikties elektroniski, pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv aizpildot e-pakalpojumu “Reģistrācijas pieteikumi vasaras nodarbinātībai 2020. gadā” no 9. līdz 30. aprīlim. Siguldas novada pašvaldība projekta īstenošanai paredzējusi 68 000 eiro.

Pieteikumu varēs aizpildīt gan pats skolēns, gan nepilngadīga skolēna likumīgais pārstāvis. Ja pieteikumu aizpildīs skolēns vecumā līdz 18 gadiem, saņemot norīkojumu, būs jāiesniedz arī aizpildīta pieteikuma anketa ar vecāka saskaņojumu.

Piesakoties darbam, skolēniem būs jānorāda savas prasmes un iemaņas, kā arī motivācija darbam. Pieteikumos skolēniem prioritārā kārtībā būs jāatzīmē trīs vēlamās darbavietas, izvēloties no pašvaldības apkopotā vakanču saraksta:

Skolēniem, kuriem prioritārajā secībā norādītajos uzņēmumos darba vietas uzņēmēji nevarēs nodrošināt, tiks piedāvātas vakances citos uzņēmumos. Kopumā šogad darbavietas piedāvā 41 uzņēmējs un 19 pašvaldības iestādes un struktūrvienības. Darba vietas tiks nodrošinātas skolēniem, kuri atbildīs noteikumos “Kārtība, kādā Siguldas novadā vasaras brīvlaikā organizējama skolēnu nodarbinātība” noteiktajiem kritērijiem.

Iesniedzot pieteikuma anketu gan elektroniski pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, katram skolēnam tiks piešķirts unikāls identifikācijas kods, kas tiks nosūtīts uz pieteicēja norādīto e-pastu. Kopējais saraksts ar skolēniem, kuri atbilst noteiktajiem kritērijiem un tiks nodrošināti ar darbavietu, tiks publicēts 2020. gada 15. maijā pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv. Plānots, ka norīkojumi, kuros būs norādītas konkrētās skolēnu darba vietas, tiks izsniegti no 20. līdz 29. maijam laikā no plkst. 14.00 līdz 18.00 jauniešu iniciatīvu centrā “Mērķis” Raiņa ielā 3. Ģimenes ārsta izziņa par veselības stāvokli šogad būs jāiesniedz, saņemot norīkojumu.

Pašvaldība informē, ka, pamatojoties uz valstī noteikto ārkārtējo situāciju, iespējamas izmaiņas nodarbinātības termiņos. Saskaņā ar situāciju informācija tiks publicēta tīmekļa vietnē www.sigulda.lv, kā arī nosūtīta Siguldas novada pašvaldības izglītības iestādēm, lai ar e-klases starpniecību informētu skolēnus un skolēnu vecākus.

Nodarbinātības pasākumus vasaras brīvlaikā finansēs, koordinēs un kontrolēs Siguldas novada pašvaldība. Pieteikumus pēc valstī izsludinātās ārkārtas situācijas beigām varēs iesniegt arī klātienē Pakalpojumu centrā, Allažu pagasta pārvaldē un Mores pagastu pārvaldē, tomēr pašvaldība aicina pieteikšanos veikt elektroniski. Papildu informācija pieejama, rakstot uz e-pasta adresi sandra.kirule@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67970932.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 101112 1314
1516171819 20 21
2223242526 27 28
2930