×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 8. decembris
Šodien sveicam: Gunārs, Vladimirs, Gunis
Laika ziņas: Sigulda +0.1℃, DR vējš 5.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-03-26
Pašvaldības policija pastiprināti uzraudzīs kārtību sabiedriskās vietās un citviet

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju saistībā ar koronavīrusa Covid-19 izplatību, Siguldas novada Pašvaldības policija saskaņā ar izdotajiem normatīvajiem aktiem turpmāk pastiprināti uzraudzīs distancēšanās noteikumu ievērošanu novada sabiedriskās vietās, kur ikdienā pulcējas iedzīvotāji (parki, skvēri, atpūtas laukumi, sporta centri, Siguldas pilsētas stadions, Siguldas dzelzceļa stacija u.c.). Tāpat tiks uzraudzīti tirdzniecības centri un Siguldā esošās azartspēļu zāles, kam saskaņā ar noteikumiem ārkārtējā situācijā jābūt slēgtām.

Pašvaldības policija atklāj, ka līdz šim būtiski pārkāpumi nav konstatēti.

Lai nodrošinātu Pašvaldības policijas darbinieku drošību ārkārtējās situācijas laikā, tiek ierobežota iedzīvotāju iekļūšana Pašvaldības policijas telpās. Gadījumos vai jautājumos, kuros nav nepieciešama nekavējoša Pašvaldības policijas iesaistīšanās vai rīcība, iedzīvotāji aicināti iesniegt informāciju, rakstot uz e-pasta adresi policija@sigulda.lv, vai zvanot uz tālruņa numuru 26160288. Tāpat pastiprināti tiek veikta policijas telpu, kā arī transportlīdzekļu dezinfekcija.

Jau ziņots, ka valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ šobrīd vairākās publiskās vietās ir noteikti būtiski ierobežojumi, lai izvairītos no ciešas saskares ar apkārtējiem cilvēkiem, tādējādi ierobežojot iespējamu vīrusa Covid-19 izplatību. Iedzīvotāji par novērotajiem karantīnas pārkāpumiem aicināti ziņot Valsts policijai, zvanot uz tālruņa numuru 110.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi