×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 22. jūnijs
Šodien sveicam: Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-03-26
Pašvaldības policija pastiprināti uzraudzīs kārtību sabiedriskās vietās un citviet

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju saistībā ar koronavīrusa Covid-19 izplatību, Siguldas novada Pašvaldības policija saskaņā ar izdotajiem normatīvajiem aktiem turpmāk pastiprināti uzraudzīs distancēšanās noteikumu ievērošanu novada sabiedriskās vietās, kur ikdienā pulcējas iedzīvotāji (parki, skvēri, atpūtas laukumi, sporta centri, Siguldas pilsētas stadions, Siguldas dzelzceļa stacija u.c.). Tāpat tiks uzraudzīti tirdzniecības centri un Siguldā esošās azartspēļu zāles, kam saskaņā ar noteikumiem ārkārtējā situācijā jābūt slēgtām.

Pašvaldības policija atklāj, ka līdz šim būtiski pārkāpumi nav konstatēti.

Lai nodrošinātu Pašvaldības policijas darbinieku drošību ārkārtējās situācijas laikā, tiek ierobežota iedzīvotāju iekļūšana Pašvaldības policijas telpās. Gadījumos vai jautājumos, kuros nav nepieciešama nekavējoša Pašvaldības policijas iesaistīšanās vai rīcība, iedzīvotāji aicināti iesniegt informāciju, rakstot uz e-pasta adresi policija@sigulda.lv, vai zvanot uz tālruņa numuru 26160288. Tāpat pastiprināti tiek veikta policijas telpu, kā arī transportlīdzekļu dezinfekcija.

Jau ziņots, ka valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ šobrīd vairākās publiskās vietās ir noteikti būtiski ierobežojumi, lai izvairītos no ciešas saskares ar apkārtējiem cilvēkiem, tādējādi ierobežojot iespējamu vīrusa Covid-19 izplatību. Iedzīvotāji par novērotajiem karantīnas pārkāpumiem aicināti ziņot Valsts policijai, zvanot uz tālruņa numuru 110.


© www.sigulda.lv


Pasākumi