Trešdiena, 15. jūlijs
Šodien sveicam: Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Laika ziņas: Sigulda +8.4℃, A vējš 1.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-03-26
Ierobežos pasažieru skaitu reģionālo maršrutu autobusos

Saskaņā ar satiksmes ministra rīkojumu vīrusa Covid-19 izplatīšanās riska mazināšanai no piektdienas, 27. marta, uz ārkārtējās situācijas laiku reģionālajos maršrutos tiks ierobežots pārvadāto pasažieru skaits vienā autobusā, tādējādi nodrošinot lielāku distanci starp pasažieriem. Plānots, ka autobusā katra otrā sēdvieta būs iezīmēta un pasažieri tajā nedrīkstēs sēdēt.

Ņemot vērā to, ka turpmāk reģionālo maršrutu autobusos pieejamo sēdvietu skaits tiks samazināts uz pusi, visi iedzīvotāji aicināti izvērtēt brauciena nepieciešamību. Priekšroka pārpildītu autobusu reisos tiks dota tiem iedzīvotājiem, kuri dodas uz darbu un pēc tam – atpakaļ mājās, īpaši tad, ja persona ir nodarbināta medicīnas, tiesību aizsardzības vai tirdzniecības jomā.

Plānots, ka autobusā pasažieri varēs ieņemt katru otro sēdvietu. Turklāt tās tiks izkārtotas pamīšus, lai veidotos lielāka distance no visām pusēm. Mikroautobusos pasažieri nevarēs izmantot stāvvietas. Tāpat autobusos, kur vadītāja sēdvieta nav nodalīta no pārējā transportlīdzekļa salona, netiks nodrošināta biļešu tirdzniecība uz sēdvietām, kas atrodas aiz šofera.

Pasažieri tiek aicināti gadījumos, kad tas ir iespējams, biļeti iegādāties, maksājot ar bankas karti, vai biļeti pirkt internetā vai autoostā.

Autotransporta direkcija turpina pārskatīt reģionālo maršrutu reisu skaitu. Ja būs nepieciešamība, tiks izvērtēta iespēja palielināt autobusu reisu skaitu konkrētā maršrutā.

Informāciju sagatavoja:
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Zane Plone


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020