×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 23. jūnijs
Šodien sveicam: Līga
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-04-08
Mājražotājiem iespēja bez maksas izvietot informāciju katalogā “Novada Garša”

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs mājražotājiem piedāvā iespēju bez maksas izvietot savas produkcijas informāciju Latvijā ražotas pārtikas produktu tiešsaistes katalogā “Novada Garša”.

Lai iekļautu informāciju par savu produkciju, mājražotājam jāievēro galvenais kritērijs – jāapliecina, ka produkcija tapusi, izmantojot vismaz 70% vietējās izcelsmes izejvielu, kas audzēta savā saimniecībā vai iegādāta no Latvijas ražotāja.

Informāciju iespējams ievietot katalogā, rakstot uz e-pasta adresi sigulda@llkc.lv ar norādi “Vēlos pieteikt dalību katalogā”. Pēc e-pasta saņemšanas, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra konsultants sazināsies par tālāk veicamajām darbībām.

Katalogā “Novada Garša” apkopota informācija par Latvijas mājražotājiem un viņu piedāvātajiem pārtikas produktiem, to pieejamību un piegādes iespējām. Plašāka informācija apskatāma šeit.


© www.sigulda.lv


Pasākumi