Pirmdiena, 1. jūnijs
Šodien sveicam: Biruta, Mairita, Bernedīne
Laika ziņas: Sigulda +11.1℃, ZA vējš 3.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-04-28
Pieaug pašvaldības e-pakalpojumu skaits portālā e.sigulda.lv

Katru gadu pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv pieaug e-pakalpojumu popularitāte, kas apliecina, ka novadnieki arvien biežāk piesaka pašvaldības pakalpojumus attālināti, izmantojot iespēju pakalpojumu saņemt jebkurā sev ērtā laikā, kā arī ātrāk, netērējot laiku, lai dotos uz iestādi. Turpinot attīstīt iedzīvotājiem sniegto digitālo pakalpojumu kvalitāti un funkcionalitāti, portālā e.sigulda.lv izveidoti vairāki jauni e-pakalpojumi.

Šogad pašvaldības pakalpojumu portāls e.sigulda.lv papildināts ar jauniem e-pakalpojumiem:

 

Pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv šobrīd ir aktīvs 31 e-pakalpojums, kā arī nodrošināta iespēja noskaidrot bērna vietu rindā uz pirmsskolas izglītības iestādi un līdz 31. maijam apstiprināt iestādes apmeklēšanu, aplūkot iespējamos laulību datumus un laikus laulību reģistrācijas kalendārā, aprēķināt koku zāģēšanas izmaksas, aplūkot grāmatu, periodikas un novadpētniecības materiālu pieejamību Siguldas novada bibliotēkās, kā arī līdz 1. jūnijam izteikt savu viedokli aptaujā par uguņošanu Siguldas novadā.

Drīzumā uzsāksies uzņemšana profesionālās ievirzes izglītības programmās – 6. maijā sāksies elektronisko pieteikumu pieņemšana mācībām Mākslu skolā “Baltais flīģelis”, bet no 15. maija varēs pieteikties Siguldas Sporta skolas programmām. Vēl līdz 30. aprīlim var elektroniski pieteikt skolēnu vasaras nodarbinātībai.

Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā pašvaldība aicina novadniekus ar pašvaldību sazināties elektroniski, aizpildot vēlamo e-pakalpojumu, nosūtot informāciju uz pašvaldības e-adresi vai oficiālo e-pasta adresi pasts@sigulda.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 1011121314
1516171819 20 21
2223242526 2728
2930