Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +10.2℃, A vējš 4.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-06-05
Aicina uz rollerslēpošanas nodarbībām Fischer Slēpošanas centrā

Fischer Slēpošanas centrs aicina turpināt slēpot arī vasarā, nomainot slēpes uz rollerslēpēm. Lai arī ziema ir beigusies, tā arī neiesākusies, slīpēt slēpošanas tehniku un uzlabot fizisko formu arī vasarā! Tādējādi no 13. jūnija plkst. 10.00, Fischer Slēpošanas centrs piedāvā četru nodarbību ciklu rollerslēpošanas iemaņu apgūšanai kopā ar pieredzējušu treneri Raivi Zīmeli.

Pieteikties uz nodarbībām var gan tie, kuriem nav rollerslēpošanas prasmes, gan tie, kuriem tās ir nelielas. Pieredzējis distanču slēpotājs uz rollerslēpēm adaptēsies ātri un pavisam drīz sajutīs līdzīgas sajūtas, kā slēpojot ziemā ar distanču slēpēm. Savukārt tie, kuri vēlas pilnveidot prasmes distanču slēpošanā, var negaidīt uz nākamo ziemu un ķerties pie savu ieceru realizēšanas jau vasarā, lai ziemas sezonā ar lielāku pieredzi pārietu uz distanču slēpošanu. Pēc viena mēneša apmācības ar rollerslēpēm būs iespēja slēpot jau patstāvīgi, un uzlabot savas prasmes varēs gan individuālos ikdienas treniņos vai turpināt apmācība grupā.

Nodarbībās var piedalīties ar iepriekšēju pieteikšanos, iegādājoties abonementu uz četrām nodarbībām 28 eiro vērtībā. Ar abonementu inventāra nomai atlaide 50% apmērā. Nodarbībām iespējams pieteikties, rakstot uz e-pasta adresi fsc@siguldassports.lv, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot ziņu Fischer Slēpošanas centra Facebook lapā. Nodarbības vadīs izbijušais Latvijas biatlonists Raivis Zīmelis, kurš piedalījies arī ziemas olimpiskajā spēlēs Turīnā. Patlaban Raivis ikdienā strādā kā treneris un apmāca Siguldas Sporta skolas distanču slēpošanas nodaļas jauniešus. Raivis palīdzēs izvēlēties atbilstošu inventāru, iedrošinās spert pirmos slīdošos soļus uz rollerslēpēm un iemācīs pareizu rollerslēpošanas tehniku.

Fischer Slēpošanas centrā pieejami jaunākie rollerslēpju modeļi gan klasikas, gan slīdsoļa cienītājiem, pateicoties sadarbībai ar Fischer Sports Latvia. Pieejami arī vairāki bremžu apmācību komplekti, kas iesākumā palīdzēs justies uz rollerslēpēm drošāk.

Savas apgūtās prasmes ar rollerslēpēm būs iespēja pārbaudīt, piedaloties “S!-Skate 2020” treniņsacensībās, kas arī šogad plānotas trīs posmos Fischer Slēpošanas centrā; sacensībās paredzētas gan skrituļslidošanas, gan rollerslēpošanas disciplīnas. Aktuālajai informācijai aicinām sekot līdzi tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un Fischer Slēpošanas centra Facebook lapā.

Rollerslēpošana, tāpat kā distanču slēpošana, ir veselīgs sporta veids, jo nodarbina dažādas muskuļu grupas, vispusīgi attīstot ķermeni, nerunājot par to, ka sportošana notiek svaigā gaisā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi