Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +12.6℃, DR vējš 4.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-06-11
Notiks “S!-Skate” sacensību seriāla pirmais posms

Ceturtdien, 18. jūnijā, Fischer Slēpošanas centrā tiks atklāta S!-sacensību vasaras sezona ar skrituļslidošanas un rollerslēpošanas seriālu “S!-Skate 2020”. Sacensību seriāls kļuvis par tradīciju un sesto gadu pēc kārtas pulcē gan mazus, gan lielus sportotājus. Kopumā šovasar notiks trīs “S!-Skate” sacensību seriāla posmi: 18. jūnijā, 6. augustā un 3. septembrī.

Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš ir apguvis skrituļslidošanas un rollerslēpošanas iemaņas. Kopumā sacensību dalībnieki startēs 30 grupās, ņemot vērā vecumu un meistarības līmeni.

Pirmajā sacensību posmā plānots brīvais starts ar kontrollaiku, tas nozīmē, ka savas vecuma grupas starta laiku ietvaros dalībnieki var startēt sev ērtākā laikā. No plkst. 18.30 līdz 19.15 iekšējā 200 metru aplī starts tiks dots pašiem mazākajiem sacensību dalībniekiem no SV-6 un SV-8 grupām, kā arī SV-Open rollerslēpošanā un SV-Open Juniori rollerslēpošanā, kuri startēs atsevišķā starta koridorī. No plkst. 19.30 līdz 20.00 starts tiks dots visām pārējām skrituļslidošanas vecuma grupām.

Reģistrācija sacensībām šeit. Sacensību nolikums pieejams šeit.

Reģistrējoties un apmaksājot sacensību dalības maksu tiešsaistē līdz 17. jūnija plkst. 17.00, dalībnieks iegūs atlaidi dalības maksai. 30% atlaide dalības maksai tiek piemērota, ja dalībnieks apmaksā dalību tiešsaistē uz visu seriālu kopā.Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem dalībai sacensībās 10% atlaide. Sacensību noslēgumā tiks organizēta loterija, līdz ar to vērtīgas balvas iegūs ne tikai labākie, bet arī veiksmīgākie sacensību dalībnieki.

Šogad sacensību seriālā plānots mainīt apbalvošanas kārtību. Turpmāk katra posma dalībnieki saņems veicināšanas balvas pie sacensību numuru un čipu nodošanas. Netiks apbalvoti vairs katra posma uzvarētāji, bet norisināsies kopēja apbalvošana pie kopvērtējuma, trešā posma noslēgumā.

Sacensību seriālu “S!-Skate” organizē sporta klubs “Apex” sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību un Fischer Slēpošanas centru.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi