×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +10.8℃, DR vējš 2.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-06-13
Siguldā uzsāk pludmales volejbola sezonu

Šogad pludmales volejbola sezona tiek uzsākta vēlāk nekā iepriekšējos gados, taču, atzīmējot piekto gadu kopš uzsākta pasākumu organizēšana Gaujas pludmalē, būs vēl īpašāka. Pludmales volejbola sacensības tiks atklātas 11. jūlijā ar “Sigulda Open’20” sacensībām, bet pēc tam turpināsies ar “KS čempionātu”, bet noslēgsies ar pēdējo “Sigulda Open’20” posmu.

Pludmales volejbola sezonu tiks atklāta ar vienu no lielākajām pludmales volejbola sacensībām Latvijā – “Sigulda Open’20”. Kā jau ierasts, sacensības notiks gan sieviešu, gan vīriešu komandās. Pasākumu laikā tiks padomāts gan par spēlētāju, gan skatītāju atmosfēru, papildinot to ar dažādām aktivitātēm, konkursiem un citiem labumiem. Sezonas atklāšanas pasākums notiks 11. jūlijā Gaujas pludmalē.

Sezonas turpinājumā norisināsies “KS čempionāts” – sacensību maratons trīs posmos, piedāvājot iespēju ikvienam volejbola entuziastam pavadīt vasaras darbdienu vakarus brīvā un azartiskā gaisotnē. Tā ir lieliska iespēja spēlētājiem pārbaudīt savas prasmes, kā arī spēlēt kopā ar dažādiem pāriniekiem. Turnīru paredzētie laiki – pirmais posms notiks 20. jūlijā, otrais posms – 3. augustā, bet trešais posms norisināsies 17. augustā.

Savukārt sezonas izskaņā – 29. augustā – paredzēts “Sigulda Open’20” sezonas noslēguma pasākums, kas tiks papildināts ar senioru komandu līdzdalību.

Informāciju sagatavoja:
Gvido Gailītis

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi