Ceturtdiena, 9. jūlijs
Šodien sveicam: Zaiga, Asne, Asna
Laika ziņas: Sigulda +16.4℃, DR vējš 3.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2020-06-25
Pašvaldība uzlabo ielu apgaismojumu; plānots izbūvēt jaunas apgaismes līnijas Ķiparos

Turpinot mazāk aizsargāto satiksmes dalībnieku drošības uzlabošanu, visā novada teritorijā notiek ielu apgaismojuma infrastruktūras uzlabojumi, radot jaunu apgaismojuma infrastruktūru Ķiparos, kā arī modernizējot sistēmu kopumā. Ielu apgaismojuma atjaunošanai, izbūvei un modernizācijai šogad plānots investēt 150 tūkstošus eiro.

Ir uzsākta Jasmīnu ielas apgaismojuma projektēšana, tās pārbūvi plānojot nākamajā gadā. Tāpat Siguldas novada pašvaldības Teritorijas attīstības pārvalde uzsākusi iepirkuma procedūru par apgaismojuma projektēšanu un izbūvi Ķiparu, Gravas, Ievu, Nākotnes, Līgo, Riekstu, Viršu un Zīļu ielā Ķiparos, kā arī Kārklu ielā Siguldā. Šos projektēšanas un izbūves darbus paredzēts pabeigt šajā sezonā.

Paralēli tam turpinās pakāpeniska energoefektīvo gaismekļu uzstādīšana visā Siguldas novada ielu apgaismojuma sistēmā. Tuvākajā laikā tiks veikta arī novecojušo un nokalpojušo apgaismojuma vadības bloku nomaiņa un Zvaigžņu ielas apgaismojuma sistēmas modernizācija.

Jau ziņots, ka šajā vasarā Siguldas novada pašvaldība turpina novada teritorijā uzsāktās satiksmes mierināšanas un mazaizsargātāko satiksmes dalībnieku drošības uzlabošanas pasākumus saskaņā ar Siguldas identitāti veidojošā tematiskā plānojuma vadlīnijām.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020